Ból

Lyrics
[Zwrotka 1] Wiem, że wolałbyś się bawić, po to włącza się muzykę Lecz nim skończę to rapować, setka osób straci życie To żaden zamach czy tragedia, patrzę tylko w statystykę Czuję ból to jak obsesja, wokół świat ma znieczulicę I nie wiem już dokąd to zmierza globalnie Gdy każdy tu biega za hajsem i karmią Nas tanią sensacją byś chciał jeszcze bardziej A banki z powietrza tworzą pieniądz legalnie A Tobie się wmawia że masz mieć Jak nie masz nie wydasz to jasne Choć Państwo co roku ma budżet na minus Nawet Wiki mówi że to normalne I znowu ktoś robi tu protest lub marsz Ja nie wiem o jakie to prawa Więc wkurzam się bo samochodem mam stać Zablokowana Warszawa To mnie nie dotyczy więc co mnie obchodzi? Jestem białym mężczyzną hetero z Europy Lepszym od innych tak ktoś postanowił Choć nikt mnie nie spytał o zdanie, a ja [Refren] Znów czuję ból na jakim świecie żyję Znów czuję ból nie mam żadnego wpływu 7 miliardów dusz i wciąż się mylę Nie wiem jak pogodzić mam istotę ich ról Ich ról, jak złagodzić ich ból aaa Wciąż czuję ból na jakim świecie żyję Wciąż widzę bunt ile tu dróg sprzeciwu 7 miliardów dusz co wciąż się bije Czemu nam tak trudno razem żyć tu Zamiast razem iść w przód zagłuszyć ich bunt chcesz [Zwrotka 2] Wokół teorie o spis-kach, nowy porządek nam wieszczą Gospodarczego niewolnictwa, podchodzę do tego z rezerwą Dlaczego ktoś kto ma wszystko miałby zmieniać nas w niewolników Ma wszystko więc co? Chce mieć więcej wszystkiego? Spartakus się znajdzie dla Rzymu Świat jest tak różny więc niech będzie różnie Boga miej w sercu a nie w konstytucji Kosmiczny wyścig polećmy tam wspólnie Dlaczego we wszystkim mieć powód do kłótni Albo to głupie albo ja, (ha?) za głupi jestem by pojąć Dlaczego wciąż dzielą nie łączą świat i czego tak bardzo się boją Globalnych rozwiązań nam trzeba, globalne problemy czekają Tonę w pytaniach a nie w odpowiedziach lecz, wierzę że niesie je dialog Niewiele rozumiem, lecz czuję tak silnie więc walczę jak umiem o przyszłość I śledzę i czytam się uczę o świecie, im więcej wiem czuję tylko mocniej [Refren] Znów czuję ból na jakim świecie żyję Znów czuję ból nie mam żadnego wpływu 7 miliardów dusz i wciąż się mylę Nie wiem jak pogodzić mam istotę ich ról Ich ról, jak złagodzić ich ból aaa Wciąż czuję ból na jakim świecie żyję Wciąż widzę bunt ile tu dróg sprzeciwu 7 miliardów dusz co wciąż się bije Czemu nam tak trudno razem żyć tu Zamiast razem iść w przód zagłuszyć ich bunt chcesz
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Theodor