Smutek

Lyrics
[Intro] Last Christmas I gave You my rap But the very next year, you said "wilki nie tak" And it was very, very sad And it was very, very sad [Refren x2] Czemu w koło ciągle taki smutek? (Uouo) Czy nie widzisz jak życie krzywi nas? Dzisiaj spadam, ale jutro wróc(z)ę To spędzimy czas, rozwalimy hajs [Zwrotka 1] Chcesz się wyrwać z depresji, ktoś Ci pieprzy że pieprzysz Zamiast spytać co jest Ci, to wyciera się w twarz Znika z nieba już błękit, teraz kolor ma Nestea Ale leci z butelki co innego do szkła Nie ma zbytnio co robić, wszystkim milkną wątroby Nie masz blisko do głowy, ani ty ani ja Tylko piwko otworzyć, stanąć szybko na nogi Małe disko na moim M2 [Refren x2] Czemu w koło ciągle taki smutek? (Uouo) Czy nie widzisz jak życie krzywi nas? Dzisiaj spadam, ale jutro wróc(z)ę To spędzimy czas, rozwalimy hajs [Zwrotka 2] Wszyscy chłopcy są nudni, chcą w sypialni się kundlić A lost był taki durny, wsadził w głowę Ci coś Na obiady jesz zupki, jak odchudzić się móżdżysz Czujesz zapach wątróbki, jakiś [?] Masz wspomnienia z wakacji, na poziomie abstrakcji Chociaż są w aplikacji takie piękne że wow Mówisz nie szukam magii, oceanów ze sztabki Szukam kogoś kto da mi być mną [Refren x2] Czemu w koło ciągle taki smutek? (Uouo) Czy nie widzisz jak życie krzywi nas? Dzisiaj spadam, ale jutro wróc(z)ę To spędzimy czas, rozwalimy hajs [Bridge] Czemu jesteśmy tacy smutni? Przecież na świecie jest tyle wspaniałych rzeczy I osób [Hook] Niczym małpy na drzewie, jedna z drugą nic nie wie Ale gapią się w siebie tak jak beje na sklep Widzę znaki na niebie, póki mały masz przebieg Może wpadnę do Ciebie Coś porobić lub Cię [Refren x2] Czemu w koło ciągle taki smutek? (Uouo) Czy nie widzisz jak życie krzywi nas? Dzisiaj spadam, ale jutro wróc(z)ę To spędzimy czas, rozwalimy hajs
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Paweł Bokun