Gwiazda WWA

Album cover art for "Gwiazda WWA" by Nypel

Nypel - Rap, Polski Rap

Gwiazda WWA

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Jak zwykle jestem trochę pobudzony, bo jadę do studio by spotkać idoli Przed jazdą wypiłem parę energoli, chcę robić miliony a jestem tak młody i chuj (i chuj) Przepraszam, jedno przekleństwo by nie puszczali w radiu Nie chcę żeby żadna reklama laptopa lub pralki zagłuszyła co mam w zanadrzu, ej Czuję się jak Justin Bieber, choć jeszcze większość dziewczyn mnie olewa O 23 muszę lecieć w kimę, grzecznie umyć ząbki i spakować plecak Takie jest życie rapera, w szkole na przerwach to piszę i ścieram Nigdy na oczy nie widziałem Ubera, w wielkim mieściе czekają na Nypela [Hook] WWA - Warszawa czeka na mniе jak na gwiazdę (jak na gwiazdę) Ja podziwiam piękno świata i zajadam się B-Smartem (się B-Smartem) Szczęście nie przychodzi w ratach, bo jestem szesnastolatkiem (szesnastolatkiem) Bez problemów i bez zmartwień ale czasem coś się znajdzie (coś się znajdzie) [Zwrotka 2] Laski w klasie dalej nie rozumieją, że chodzą do szkoły z raperem Jarają się Matą, jarają się Quebo, jarają się Bedim i Kinny Zimmerem Ale nie Nypelem (co?), albo Nyplem, sam nie wiem jak się wymawia moją ksywke Ważne by wymawiać, to może może najczęściej używanym słowem roku będzie Nypel (wooah) (ej Nypel) (za dużo emocji, kurwa, za dużo emocji, co co co co? Za dużo emocji? Co?!) Za dużo emocji, co on gada, przecież w rapie chodzi o emocje Skumaj małolata, ja nie kumam leczę kaca, ale możesz mi powiedzieć coś więcej o jego formie Pierdoli głupoty Jak wejdzie na bloki to mój ziomal Sebastian z drugim ziomalem Łysym przecież dorwie (go) Nie chodzę po blokach, bo mam stracha przed podwórem Ale rozumiem stylówę i się jaram, także kończę to Siadam przed notatnikiem odpalonym na Windows 10, a nie Windows XP Opłaca się czołgać, nam po brudnych schodach, jak mogę wybierać luksusową windę Rap nie na pokaz, ale o głupotach, bo moje życie zapewnia mi rozrywkę Jak napotka nowa przygoda lub dostanę kosza zrobię zajebistą płytkę (zw idę się odlać) [Hook] WWA - Warszawa czeka na mnie jak na gwiazdę (jak na gwiazdę) Ja podziwiam piękno świata i zajadam się B-Smartem (się B-Smartem) Szczęście nie przychodzi w ratach, bo jestem szesnastolatkiem (szesnastolatkiem) Bez problemów i bez zmartwień ale czasem coś się znajdzie (coś się znajdzie) WWA - Warszawa czeka na mnie jak na gwiazdę (jak na gwiazdę) Ja podziwiam piękno świata i zajadam się B-Smartem (się B-Smartem) Szczęście nie przychodzi w ratach, bo jestem szesnastolatkiem (szesnastolatkiem) Bez problemów i bez zmartwień ale czasem coś się znajdzie (coś się znajdzie) [Outro] W sumie, jakie mam zmartwienia? Nie wiem Nie chce mnie laska ze szkoły, nawijałem o tym już w każdym numerze i dalej siedzę w monotonii Jedyna sprawa, której nie jestem pewien, to czy w następnym roku wbiję na OLiS Lecz mam przekonanie co do pani z Żabki, bo już niedługo będziemy razem chodzić (rra!), ej

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Nypel