Mały i głópi

Album cover art for "Mały i głópi" by Nypel

Nypel - Rap, Polski Rap

Mały i głópi

5.9K Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Wchodzę do szkoły, gdzie prawie na co dzień widzi się ze mną jedna laska Jesteśmy w tej samej klasie i postanowiłem przed zajęciami kupić kwiatka Stoi kwiaciarnia, biorę najdroższy i nie mam już siana, nawet żeby kupić sobie kanapkę, a wzięła i do kosza go wyjebała Innego dnia siedzę w ławce i spoglądam na telefon Dostałem dwóje za matmę, ale propozycje od SB Więc myślę: "nic złego" I teraz słuchaj... Bo pani mówi, że nic z tego Że będę kopał rowy jak się nie będę uczył i nie zrobię numeru z Quebo Jak to? (Czekajcie chwilę, muszę łyka sobie Monstera wziąć... Dobra, dobra, elo, elo! Aaa, elo...) [Refren] Jak będę miał taką wizję, to porzucę lęki i porzucę szkołę Choć jeszcze młody i głupi, nie wykazuje tego wynik na kalkulatorze Jestem współczesnym poetą, a pani z Polskiego mi mówi co nie, a co mogę Ja siedzę w ostatniej ławce z kolegą, ma na imię Mati, ja jestem Karolek Jak będę miał taką wizję, to porzucę lęki i porzucę szkołę Choć jeszcze młody i głupi, nie wykazuje tego wynik na kalkulatorze Jestem współczesnym poetą, a pani z Polskiego mi mówi co nie, a co mogę Ja siedzę w ostatniej ławce z kolegą, ma na imię Mati, ja jestem Karolek [Zwrotka 2] Wiele osób z klasy się dziwi, że łapię okazję i chcą ze mną pić Siedzę i piszę numery przy szklance w której nie ma wódy, tylko to Ice Tea I to tańsze! Z Biedronki Bo w sumie to lepsze za trochę mniej sosu Nie będę nawijać o kascę Bo chodzi mi tylko o wielką plamę po hot dogu Którą mam na spodniach Wciąż je podciągam Bo nie mam paska I chcę mieć je nisko Nypel to forma Dawid i Goliat Lubię z góry patrzeć na rzeczywistość Ludzie trzymają się swojego zdania Mówią co to hip hop, a co to nie hip hop Ja w sumie nie wiem, bo jestem za młody Ale mam nadzieję, że uda się z płytką Chciałbym ją wydać W Las Vegas, w Nowym Yorku Albo chociaż w Warszawie Nawet nie chodzi mi o to Żeby widzieć siebie na wielkim czerwonym dywanie Co w tym fajnego? Że muszę chodzić w garniturze, jak na rozpoczęciu semestru? Dziś głowa w chmurzę, bo wszystkie uszkodzone dane postaram się przenieść do tekstu [Refren] Jak będę miał taką wizję, to porzucę lęki i porzucę szkołę Choć jeszcze młody i głupi, nie wykazuje tego wynik na kalkulatorze Jestem współczesnym poetą, a pani z Polskiego mi mówi co nie, a co mogę Ja siedzę w ostatniej ławce z kolegą, ma na imię Mati, ja jestem Karolek Jak będę miał taką wizję, to porzucę lęki i porzucę szkołę Choć jeszcze młody i głupi, nie wykazuje tego wynik na kalkulatorze Jestem współczesnym poetą, a pani z Polskiego mi mówi co nie, a co mogę Ja siedzę w ostatniej ławce z kolegą, ma na imię Mati, ja jestem Karolek [Zwrotka 3] Nie chciałbym dużo wyświetleń (nie no, chciałbym) I w sumie coś jeszcze Chciałbym tysiące fanek Które lecą na mnie nawet gdy mówię największe brednie (to niemożliwe!) Niestety, bo w Polskim rapie liczy się tylko szczera nawijka Właśnie siedzę w gaciach, jem płatki i nagrywam demo, bo dostałem okazję życia, ej, ej Monotematyka Jest w zasadzie lepsza niż matematyka Chyba, że ją lubisz Jak lubisz nie pytam o zdanie Bo nie chcę zamykać licznika na stałe i się zasapałem Lecz polecę dalej Bo nigdy nie byłem jak moi koledzy I zdrowe mam płuca, bo fajek nie palę A gdybym palił to byłoby to co najmniej żałosne Jestem żałosny Robię dziecięce rzeczy, by zapomnieć o tym, że za parę lat będę dorosły [Outro] Nie chcę być dorosły Chcę być radosny Grać koncerty i chodzić z Young Leosią Może się uda (rrraa!) (hehe)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Nypel