miyazaki

Lyrics
["miyazaki" dalszöveg] [Refrén] Vérözön lábaimnál, felettem egy diadalív A cipőmben a homok még a sivatagi Egyszer lehullok, mint a virágok szirmai És hagyok olyan nyomot, mint a Miyazaki Hm, ki az, aki? Mindenki tudja, hogy ki vagyok, már nem vagyok az a ki az, aki Hm, ki a pali? Hogyan lehet így ki a pali? [1. verze] Hozzad magadat, pia van itt Sokat nevetünk, fiatalít Vajon mi a mai menü? Kínai Olyan szép ez a nap, hogy már lírai (Yeah) Fel a csúcsra, mint egy piramis (Hm) Fújhat a szél Fújhat a szél, meg lehet vihar is Istenem, imádkozom neked Hogy az utamon eligazíts [Átvezető] Yeah, reggel a haze szaga száll Most olvasom a híreket, a Khaze hazaszáll [2. verze] Akárhova mehettél volna, miért maradtál? Akkor is számolom a pénzt, hogyha vér tapad rá Menjél, hogyha kell, de örülnék, ha még maradnál Legalább láthattam, hogy fiatal és szép maradtál Bal zsebemben pink, farzsebemben kék Talizzunk a tónál, tesó, meet me by the lake (Yeah) Azt mondta, a legjobb vagyok, nem tudom, hogy miért Azért beszélek a falhoz ennyit, mert tudom, hogy ért (Mm) Ki ez a ku—? Mit keres itt? Rázza a seggét, de csak önmegvalósít Rázza a seggét, de csak önmegvalósít Alattam egy lány, felettem diadalív (Yeah) [Refrén] Vérözön lábaimnál, felettem egy diadalív A cipőmben a homok még a sivatagi Egyszer lehullok, mint a virágok szirmai És hagyok olyan nyomot, mint a Miyazaki Hm, ki az, aki? Mindenki tudja, hogy ki vagyok, már nem vagyok az a ki az, aki Hm, ki a pali? Hogyan lehet így ki a pali?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- gyuris