mit mondhatnék magamról

Lyrics
[,,mit mondhatnék magamról'' dalszöveg] [Intro] Mmh-mmh Mmh Yeah Yeah, yeah, mm-mm Less'go [Refrén] Mit mondhatnék magamról? Már kifogytam a szavakból Mikor nincsen, aki parancsol Néha kifordulok magamból Egy jó darabot magamból Egyszer elhagyhattam valahol Vágod, hiába van végre pénzem De nem tudom, merre van a bolt (Mmh) Vágod, ami van, az volt (Az volt) Meg vagy három napig az is lesz (Less'go) De ha csinálok egy karambolt (Skrr) Az megígérem, para lesz Nem tudom, mit mondhatnék még Fáradt vagyok elég rég Fáj mindenem elég rég (Woah-woah) De így is minden elég szép [1. verze] Baj van, de nem tudom, micsoda (Whæ?) Akkor is gyere át, ha holnap iskola (Uh) Akkor is megyek, ha nincs hova (Mm) Akkor is tekerek, ha nincs nálam papír, csak diploma (Whoa) Nem bízhatok meg a dilóban se' Mert már nem elég primo a primója (Woah) Ez külön idióma, nem érted (Mm) Mert nem vagy közülünk való Te nem vagy idióta (Mm, yeah) Téli álom, mondom, keljetek fel De nem prédikálom (Hm) Túl a délibábon van az én világom És én végigjárom (Whoo) Már rég made it out, baby Még is fáj minden az égvilágon (Woah-woah) Egyre kevesebb idő jut magamra (Huh, huh) Mindig a kurva pénzt csinálom (Ye) [Átvezető] Magam összeszedős hétfő (Woah) Fullon képbejövő kedd (Yeah) Pszichedelikus szerda (Whoa) A csütörtököd megeszed (Less'go) Kicsit gyere haza, megmelegítem Neked a sütőtöklevesed (Okay) Mikor veled vagyok (Yeah-yeah) Mindig beflesselem milyen különleges lehetek [2. verze] Szeretem elfelejteni, ki vagyok Ez a tag a tükörben nem lehetek Anya, apa, vajon felismeritek-e Az elsőszülött gyereketet? (Less'go) Remélem, visszaintegettek azért (Woah) Mert épp most repülök felettetek el Ha nem szelhetem át én mind a hét tengert (Skrr) Akkor az ütőerem szelem fel [Refrén] Mit mondhatnék magamról? Már kifogytam a szavakból Mikor nincsen, aki parancsol Néha kifordulok magamból Egy jó darabot magamból Egyszer elhagyhattam valahol Vágod, hiába van végre pénzem De nem tudom, merre van a bolt (Mm) Vágod, ami van, az volt (Az volt) Meg vagy három napig az is lesz (Less'go) De ha csinálok egy karambolt (Skrr) Az megígérem, para lesz (Yeah) Nem tudom, mit mondhatnék még (Huh) Fáradt vagyok elég rég Fáj mindenem elég rég De így is minden elég szép
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- gyuris