cool

Lyrics
["cool" ft. Figura & Valter dalszöveg] [Intro] (Shybalenci) Velem mindig minden rendben Minden nagyon cool Hm, yeah, yeah-yeah Velem minden nagyon cool Yeah [Refrén: gyuris] Velem mindig minden rendben Minden nagyon cool Tegnap azt hittem, hogy ma van Kicsit furán érzem magam, minden eltorzul Mindjárt felrobban az agyam Mindig felülmúlom magam, lehet nem élem túl Mindig mindenki csak néz De én akárhova nézek, minden eltorzul Mindenki folyik, mint a méz Egész gangem, mint Ben Ten átalakul (Hm) [1. verze: gyuris] Vágod, tesó, mindig megyek, mint a gép Vágod, tesó, mindig megyek, mint a gép (Uh) Megyek nulla kézzel, amúgy sincs fék Ez az élet lehet darabokra tép (Nincs fék, nincs fék, áá!) Én tudom, ez vagyok én; lehet, nem ez vagy te De nekem minden napom szép (Hey!) Meg amúgy mindent tolok, amiről te azt hiszed Te vagy csak a fejedben egy kép Csak a fejedben egy kép Csak a fejedben egy kép, yeah Menj be és tépd szét (Tépd szét) Vajon megtennéd? Vajon megtennéd-e, ha megtehetnéd? Neked adom a felét Ettől elrepülünk Elrepül az egész év (Ha, ja, 207) Velem mindig minden rendben Minden nagyon cool [2. verze: Figura] (E-cigi) Vegyünk már mást alapul (Mást) Mindenki a lakásba lapul (Aaa) Gyuris Saiya-jin, átalakul (Át) S nem lehetünk már legalul (Nem-nem) Nem is tudtam tegnap még hogy él ilyen (Ooo) De ma velem van egy Alien (Ooo) Néha olyanokba vagyok, hogy elgondolkozom azon Hogy a te fajtád az mér' ilyen? (U-u-u) Azt hiszed új utakon jársz, de kanyarba se látsz Lehagyott a gangem, és az anyóson a Tyson Vissza kettő padló, és a seggedben a kúp Felkelek, de este van ezt úgy hívom, hogy cool Széjjel vagyok borulva, de így is handsome (Handsome) Olyan gyorsan száguldok, elmosódik a rendszám (Rendszám) [Átvezető: gyuris] Velem mindig minden rendben Minden nagyon cool [3. verze: Valter] A-a, a Teli bag, bag, bag, minden oké minden cool Balenci beaten, mint egy zsoké, négy szín teli ász (Yey) Légyszi ne hibázz (Oh yeah) OTL all stars Ezt most mindenki nézte Je, tele van a ház Vágod csorog itt a méz, meg ragad itt a máz És a seggünkbe' kékek, itt senki se lát De most fogd be a szád Mer' ajándékba adom a flow-m (Aaa) Tudod hűvös vagyok, de nem a télapó Egyre lejjebb ér a takaróm (Aaa) Tudod, rakom a szaromat Ameddig csak akarom (Yeah, yeah, yeah) Most mindenki néz, hogy (Yeah, yeah, yeah) Vágod csorog itt a méz, meg (Yeah, yeah, yeah) [Refrén: gyuris] Velem mindig minden rendben Minden nagyon cool Tegnap azt hittem, hogy ma van Kicsit furán érzem magam, minden eltorzul Mindjárt felrobban az agyam Mindig felülmúlom magam, lehet nem élem túl Mindig mindenki csak néz De én akárhova nézek, minden eltorzul Mindenki folyik, mint a méz Egész gangem, mint Ben Ten átalakul (Hm) [Outro: Valter] Yeah, egész gangem, mint Ben Ten átalakul Gangem, mint Ben Ten átalakul Egész gangem, mint Ben Ten átalakul Egész gangem, mint Ben Ten átalakul Gangem, mint Ben Ten átalakul Egész gangem, mint Ben Ten átalakul
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- SHYB 5 STAR
- Figura
- Valter
- gyuris