a legnagyobb rajongód - Remix

Lyrics
["A legnagyobb rajongód - Remix" ft. Baba Aziz dalszöveg] [Intro: gyuris] Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah (Shybalenci) Woah, woah, woah [Refrén: gyuris] Végre megvagy, 50 éve téged kereslek Remélem, hogy van egy perced esetleg Csak el akartam mondani, hogy szeretlek Én vagyok a legnagyobb rajongód Mert minden zenéd nagyon jó (Hm) Eskü, nincsen hozzád hasonló Én vagyok a legnagyobb rajongód (Yeah) Én vagyok a legnagyobb rajongód [1. verze: gyuris] A zenéidben rátaláltam magamra Miattad nem bízom már, csak saját magamban És kiraktam a képedet a falamra (Okay) Légyszi, igyál bele a poharamba (Igyál bele baby) Most már nem is vagyok zavarban (Mm) Eltűnt minden félelmem 16 vagyok, de tökre nem vagyok éretlen Amúgy nincs egy cigid véletlen? Most éppen nekem sincs, pedig amúgy kiadják (Eskü) Tegnap vettem kettő doboz szivarkát (El is szívtam) Meg amúgy egész jó az illatom Gondolom, hogy a fantáziád izgatom (Mm-mmm) Múltkor nem találtam az Instád Lehet, éppen nem volt netem, de azért muti már a tiltólistád (Hm) Hoppá, elszakadt a harisnyám Most már letépem az orrod előtt, hogy bebizonyítsam nem vagyok egy kislány [Refrén: gyuris] Végre megvagy, 50 éve téged kereslek Remélem, hogy van egy perced esetleg Csak el akartam mondani, hogy szeretlek Én vagyok a legnagyobb rajongód Mert minden zenéd nagyon jó (Hm) Eskü, nincsen hozzád hasonló (Nincsen) Én vagyok a legnagyobb rajongód (Yeah) Én vagyok a legnagyobb rajongód [2. verze: Baba Aziz] Én vagyok a legnagyobb rajongód (Baba Aziz) Meg is ölelnélek, no homo (Yeah) Hol tudok szerezni pólót? Bro, nem lehetne nekem kicsit olcsóbb? (Olcsóbb) Miért nem lépsz fel soha? Nem értem (Én nem értem) Az egész bandánk full megőrülne érted (Légyszi) Lesz Aziz tetkóm, küldöm a képet (Aah) Tesó, miért nem jó ötlet? Ezt hogy érted? (A-aah) Az igaz, hogy te perzsa vagy? Az anyukád, vagy apukád, ha ezt kérdeznem meg szabad? (Szabad) Hogy kell ejteni a nevedet? Mindegy, hagyjuk, ezentúl is csak Baba Aziznak becézlek Rakd a számokat vissza, kövess engem is vissza Menj föl már a színpadra, várunk az albumodra Ugye, ott leszel On The Low-n? Lőjünk már egy fotót (Yeah) Én vagyok a legnagyobb rajongód [Outro: gyuris, Baba Aziz] Mert minden zenéd nagyon jó (Hm) Eskü, nincsen hozzád hasonló (Nincsen) Én vagyok a legnagyobb rajongód (Yeah) Én vagyok a legnagyobb rajongód
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Baba Aziz
- gyuris
- SHYB 5 STAR