meddig bírom

Lyrics
["meddig bírom" dalszöveg] [Intro] (Sickra) [Refrén] Nem tudom, meddig bírom még Egy dolog, amit tudok Egyszer visszasírom még (Woah) Felkelőben a Nap, én iszom még (Yeah) Lehet, kialudt a lángom A cigi viszont ég (Woah) Hm, minden nap ezer kilométer Lehet, a lábaim alig De én megyek, bírom még (Yeah) Tudom, könnyebb lenne élni Ha most mindent kidobnék (Okay) De még a halálnál is szarabb lenne Az, ha kiszopnék (Less'go) [Verze] Tilosban állok, megyek át a piroson Tudom, ha más alszik ma velem, az téged bántani fog Azt hiszi, sétálni megyünk, de csak sétáltatni fogom Hülye kurva, ne beszélj csúnyán, a szádat kimosom Ekinek csár, nekem meg papír volt a jelеm oviban Tele focival a telеkocsiban (Vroom) Mindenki arra vár, hogy bebizonyítsam Hogy nem csak minden geci jó Mindenből geci sok is van Mintha egy kígyó harapna belém Úgy folyik a véremben a méreg (Woah) Muszáj leállnom, ha kérek, se adj, kérlek (Huh) Vajon meddig bírom? Benne van még két este, meg még egy (Még egy) Remélem, hogy ettől kelek életre, de tényleg (Yeah) Beszélek az éjszakához, még nem lehet, pszt! Huh Beszélgetek magammal is, két ember, egy lélek (Uh) 2000 FPS, egyre mélyebbeket légzek (Yeah-yeah-yeah) Ébredezem szépen, ahogy rétegeket lépek [Refrén] Nem tudom, meddig bírom még (Meddig bírom még) Egy dolog, amit tudok Egyszer visszasírom még (Visszasírom még) Felkelőben a Nap, én iszom még (Yeah) Lehet, kialudt a lángom A cigi viszont ég (A cigi viszont ég) Hm, minden nap ezer kilométer Lehet, a lábaim alig De én megyek, bírom még (Yeah) Tudom, könnyebb lenne élni Ha most mindent kidobnék (Okay) De még a halálnál is szarabb lenne Az, ha kiszopnék
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- gyuris