Na nienawiści nikt nic nie zbudował - OUTRO

Augustyn KenNeDy - Non-Music, Rap
Na nienawiści nikt nic nie zbudował - OUTRO
0 Plays
Duration: 3:14
Lyrics
[Intro] Dziękuję wam, dziękuję... Naprawdę dziękuję I słowo "dziękuję" to jest esencja, to jest po prostu wszystko to, co teraz jestem w stanie powiedzieć Po prostu dziękuję Dziękuję za wysłuchanie, dziękuję za odbiór Teraz zajrzyj w głąb siebie i zastanów się nad sobą Proszę cię o to Ale żeby nie było tak poważnie jak teraz, przed chwilą, było poważnie To zaśpiewam wam na koniec piosenkę a capella I mimo tego trochę takiego niepoważnego tonu, jaki teraz wprowadziłem To ta piosenka, znaczy, tego nie można nazwać piosenką, to po prostu jest zbiór kilku słów, które kiedyś tam ułożyłem i nie wykorzystałem ich nigdzie To mimo tеgo, że to jest takie... Taki banalny wydźwięk możе mieć I taką banalną otoczką to otoczyłem To jednak traktuje o tym, abyśmy się nienawidzili, a kochali Bo nienawiść, zło... To do niczego dobrego nie prowadzi Weź mi tu włącz trochę auto tune'a No włącz tego auto tune'a, przecież bez niego ja bym strasznie fałszował, wiesz o tym Dobra [Zwrotka] Aaa, na nienawiści jeszcze nigdy nikt nic nie zbudował Musisz, bracie, wiedzieć, że faktem są me słowa Na nienawiści jeszcze nigdy nikt nic nie zbudował Musisz, siostro wiedzieć, że faktem są me słowa Na nienawiści jeszcze nigdy nikt nic nie zbudował Musisz, bracie, wiedzieć, że faktem są me słowa Na nienawiści jeszcze nigdy nikt nic nie zbudował Musisz, siostro wiedzieć, że faktem są me słowa [Outro] One są faktem tak, jak to, że w Trójcy jedyny Bóg jest jedynym i miłosiernym Panem Tak właśnie jest Mimo że się starałem, to nie wyszedł mi ten śpiew, ale przekaz, jest przekaz Jest późna godzina wieczorna... Dziękuję wszystkim, którzy kupili bilety Nie, a tak na serio, dziękuję wszystkim, którzy wysłuchali mojego recitalu No i tyle ode mnie Życzę wam dużo miłości, dużo pokoju I wszystkiego, wszystkiego, co najlepsze Kiedy moja nowa płyta? Nie mam pojęcia Czekajcie na "Luzaki", kolejny Luzak w styczniu "Luzaki Mixtape", nad tym teraz się skupiam Dziękuję A i jeszcze jedno! Jeszcze jedno, jeszcze jedno, jeszcze jedno, jeszcze jedno, jeszcze jedno Chciałbym was bardzo prosić o modlitwę Bardzo jej potrzebuję... Proszę was, módlcie się za mnie tak, jak ja się za was modlę A teraz się żegnam z wami już naprawdę, ostatecznie i definitywnie Nie na zawsze, oczywiście, mam nadzieję! Jak Bóg da, to jeszcze coś kiedyś nagram Tak czy siak, dziękuję
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Augustyn KenNeDy