Czuję się dobrze

Album cover art for "Czuję się dobrze" by Augustyn KenNeDy

Augustyn KenNeDy - Rap, Christian Rap

Czuję się dobrze

0 Plays

Duration: 3:47

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Jezu, Jezu Jezu, ufam tobie, Jezu, hah [Zwrotka 1] Jezu, ufam tobie i to się nie zmieni, nie zamieniłbym ciebie na żaden zamiennik Nic-nic na tej ziemi mi ciebie nie zamieni, twoje światło się mieni w jaskrawej odbieli Świeci! Widzą już je twoi święci! Tylko ty wiesz, co mi się święci po śmierci Wierzę, że będziesz miłosierny i że mnie ominie o-ogień piekielny Do-dobrze wiesz, że żałuję za grzеchy, za kłamstwa, za pychę, za wiele kradzieży Za sеks i kobiety i resztę złych rzeczy, które czyniłem, gdy byłem Kennedym Dzię-dzięki ci, Panie, za sakrament spowiedzi i za to, że się trafił mi taki spowiednik Dziękuję za księży Grzegorza, Andrzeja! Ja tak, jak i oni chcę być kiedyś święty To życie przeminie, wszyscy umrzemy, ale nasz duch jest nieśmiertelny I żyje na wieki w tym życiu po życiu, ale póki co jeszcze jesteśmy na ziemi I-i się musimy tu jeszcze pomęczyć, chodzić do pracy, zarabiać monety Które niestety tak wielu zgubiły! Ta chęć posiadania jest większa niż kiedyś Pamiętaj o biednych i opuszczonych i nie żal na bułkę im tych paru złotych Nie-nie wiesz jak to jest być naprawdę głodnym i-i się nie dowiesz, bo nie żyjesz jak oni Ro-rozkmiń, że wyżej jest ten, który służy, a nie ten, któremu ktoś czyści buty Chcesz być zbawiony? To szukaj! Dziury w błocie unikaj [???] [Refren] A ja dzisiaj czuję się naprawdę dobrze Na dworze nie pada, ale świeci słońce Nie wiem nawet gdzie się podział mrok ten... Dobry Boże Rozświetliłeś moje życie, jest mi teraz tak cudownie A ja dzisiaj czuję się naprawdę dobrze Na dworze nie pada, ale świeci słońce Nie wiem nawet gdzie się podział mrok ten... Dobry Boże Rozświetliłeś moje życie, jest mi teraz tak cudownie [Zwrotka 2] Stworzę teraz i tu swoją nową historię, dwa lata nie biorę, wygrałem z nałogiem I-i może nie zachwalać dnia przed zachodem, ale umie całą dobę jak w Norwegii świeci słońce Nie zachodzi w ogóle, kiedy są letnie miesiące! Białe noce, ja mam je o tej samej porze w Polsce I mimo że u nas one zawsze są ciemne, to rozjaśnia je, Boże, twój promień Wiary, nadziei, no i miłości... Staram się nosić je w sobie ciągle Ciągniesz mnie, Jezu, jak ciuchcia i holujesz ten wagon za wagonem dosłownie Ale to nie tak, że ja tylko na nich siedzę i leżę i niby nic więcej nie robię Bo robię, co mogę, i wrzucam ten węgiel na te życiowe wagony towarowe Ziomek, ty robisz to samo, ale... A-ale nie masz ciuchci i musisz być koniem To koniec, bo dłużej już tego nie pociągniesz! I proszę cię, bracie, weź daj pomóc sobie Skoro ja mogłem się podnieść i wstać, to ciebie i stać też na to, no, co nie? Boże, daj siłę i Ducha Świętego, za każdym razem, kiedy cię o to proszę A teraz cię proszę, stojąc w pokorze, o to, byś Ojcze ocalił swoje owce I nie- i niech ta muzyka pomoże każdemu, kto tylko napotka ją na swojej drodze Pole zostało zasiane całe dobrym słowem Z nadzieją je podlewajcie, wiara wyda wam owoce [Refren] A ja dzisiaj czuję się naprawdę dobrze Na dworze nie pada, ale świeci słońce Nie wiem nawet gdzie się podział mrok ten... Dobry Boże Rozświetliłeś moje życie, jest mi teraz tak cudownie A ja dzisiaj czuję się naprawdę dobrze Na dworze nie pada, ale świeci słońce Nie wiem nawet gdzie się podział mrok ten... Dobry Boże Rozświetliłeś moje życie, jest mi teraz tak cudownie

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Augustyn KenNeDy