Sylwestrowy Klasyk

Album cover art for "Sylwestrowy Klasyk" by Znowu Tony

Znowu Tony - Rap, Polski Rap

Sylwestrowy Klasyk

1 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Zwrotka 1] Joł, Tony to prorok, jakoś tak co rok Przewiduję ziomom, że będzie tak samo Że chociaż obiecamy sobie sylwka jak Projekt X Będziemy browiec pić pod altaną Odwieczny problem i taki sam outcome Nasi przodkowie też gnili pod karczmą Neron spalił miasto, bo ominął rezerwację I na noworoczny bankiet zajęli mu balkon Obadałem cały Messenger, ten nie może Ten "O Boże", jeszcze mówi, że wejściówy ma ostatnie Ale za dwie stówy do miejscówy, w której kurwi szlugiem A jak wódy chcesz to kup sobie w Żabce Może jeszczе powiesz, że się kurwa kończy o pierwszеj, co? Miał się skończyć zajebistym eventem rok Ale czasem wyliczenia miewa odmienne los I pozostaje nam powiedzieć... [Refren] Miał być penthouse z dupeczkami Litr Jägera, wódeczka i zimny szampan Chciałem sylwestra spędzać gdzieś w Continental A nie na drewnianych ławkach Miał być penthouse z dupeczkami Litr Jägera, wódeczka i zimny szampan Chciałem sylwestra spędzać gdzieś w Continental A nie na drewnianych ławkach [Zwrotka 2] Joł, te melanże zawsze to be announced Chcę pewniaka jak dla Krychowiaka żółta za faul Chcę pewniaka jak na korcie Iga Świątek z Gauff Mam już dość niedociągnięć (Ziom) Obejrzałem storke, widzę na niej parkiet ich Bardzo ładne panie, spływa im po wardze Gin Chyba nie wiedzą, że my powinniśmy też tam być A nie koczować po Warszawie jak bezpańskie psy (Kundle!) Kundle, które boją się FOMO nie petard Ziomo wylewa mi żale, że kupił na stacji Jack Daniel's Prossecco i miał to wylewać na dekolt tych panien A nie robić z łez champagne shower powiekom Pocałować pannę na 00, na zero wyjebać całą szklankę I spalić blant, też od racy, którą strzeli w niebo No i wszystkie plany do pizdy, szczęśliwego [Refren] Miał być penthouse z dupeczkami Litr Jägera, wódeczka i zimny szampan Chciałem sylwestra spędzać gdzieś w Continental A nie na drewnianych ławkach Miał być penthouse z dupeczkami Litr Jägera, wódeczka i zimny szampan Chciałem sylwestra spędzać w apartamentach I bawić się tak jak gwiazda

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Znowu Tony