Telefon

Album cover art for "Telefon" by Zibex

Zibex - Rap, Trap

Telefon

2 Plays

Duration: 2:59

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren] Znowu dzwoni mój telefon Boże, ile tracę przez to? Dzwoni do mnie jakieś dziecko Czy ogarnę trochę pesto Jezu, jak mam tego dosyć Gdzie się tylko nie obejrzę, to ciągle jakieś kłopoty Gdzie ja schowałem kluczyki? Zostawiłem je na klipie Bo się tak strasznie spaliłem, jak ja tego nienawidzę [Break] Stary, to jest najgorsze uczucie na świecie Jak się kurwa spalisz i czegoś zapomnisz Nienawidzę tego [Zwrotka 1] Czasami chcę to rzucić, to już wiem, przez co choruję Głupie myśli siedzą w bani, może coś w sumie wyknuję O nie, znowu mam to samo To ten głupi ekstrawertyk, który ciągle ma za mało Na karku osiemnastka, a ja czuję się jak bobas Bo nie wiem, jak się dogadać i czy wszystko w gacie schować Gdy wychodzę na ulicę, palę dżoja, zapominam Zapominam, zapominam, że minęła mnie policja Ale się tym martwię, czy widzieli, co się stało O niee, znowu przypał, coś nie halo Halo halo, halo, dzwonią do mnie, ktoś mnie pyta Czy to ty sprzedałeś dziecku swego ostatniego peta Ja taki w sumie zdziwiony, ale o co pani pyta? Ona do mnie na to wszystko wzięła szluga mu bez pytań Pod nosem uśmiechnięty pytam, jak smakował pecik Ale on jest zajebisty, weź wychowuj moje dzieci [Refren] Znowu dzwoni mój telefon Boże, ile tracę przez to? Dzwoni do mnie jakieś dziecko Czy ogarnę trochę pesto [Break] Stary, czaisz to, sprzedałem jakiejś matce kurwa zioło A ona chce, żebym wychowywał jej dzieci Ja pierdolę, ale przypał [Refren] Znowu dzwoni mój telefon Boże, ile tracę przez to? Dzwoni do mnie jakieś dziecko Czy ogarnę trochę pesto Jezu, jak mam tego dosyć Gdzie się tylko nie obejrzę, to ciągle jakieś kłopoty Gdzie ja schowałem kluczyki? Zostawiłem je na klipie Bo się tak strasznie spaliłem, jak ja tego nienawidzę

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Zibex