Percepcja myśli

Lyrics
[Refren] Dzisiaj wstaję lewą nogą Obudzę innych, bo mam w głowie deszcz i mnogość Percepcja myśli jak głupi wyścig Ten, przez który mam problemy - neuroleptyk, benzo z liści Tak do was mówię, jakbym wstał dziś lewą nogą Obudzę innych, bo mam w głowie deszcz i mnogość Percepcja myśli jak głupi wyścig Ten, przez który mam problemy - neuroleptyk, benzo z liści [Zwrotka 1] Pizda nad głową, włosy są nieuczesane Bo to tak pasuje do mnie, opisuje treść mych zalet Wyszedłem na dwór, nie czuję się chory wcale Jak osoba z chorobami może czuć się chora w balet I się ciężko zastanawiam, co mam dalej robić w życiu Czy mam siąść i coś napisać, czy mam lekcje dziś na wieczór Piszę maturę i się zastanawiam w sumie Bo znam ludzi po maturze, których nie chcę znać w ogóle (jebać) [Refren] Dzisiaj wstaję lewą nogą Obudzę innych, bo mam w głowie deszcz i mnogość Percepcja myśli jak głupi wyścig Ten, przez który mam problemy - neuroleptyk, benzo z liści Tak do was mówię, jakbym wstał dziś lewą nogą Obudzę innych, bo mam w głowie deszcz i mnogość Percepcja myśli jak głupi wyścig Ten, przez który mam problemy - neuroleptyk, benzo z liści [Zwrotka 2] Introspekcja to nie dla mnie jakiś ból jest Mówią, że jestem specjalny, więc ten ból wykorzystuję A bez AT nie potrafię? Więc go nie używam wcale Wtedy się mocno wkurwiłem i go w kosmos wyjebałem Nie chcesz uwierzyć, to nie musisz, weź to za mnie A jak będę miał coś zrobić, to to zrobię i się stłamszę Wypłynę na ocean i przepłynę go na łajbie Dla mnie problemy to już żaden w życiu strach jest [Refren] Dzisiaj wstaję lewą nogą Obudzę innych, bo mam w głowie deszcz i mnogość Percepcja myśli jak głupi wyścig Ten, przez który mam problemy - neuroleptyk, benzo z liści Tak do was mówię, jakbym wstał dziś lewą nogą Obudzę innych, bo mam w głowie deszcz i mnogość Percepcja myśli jak głupi wyścig Ten, przez który mam problemy - neuroleptyk, benzo z liści
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Zibex