Deszcz

Lyrics
[Intro] (Ohh-ahh, ahh, oh, oh) (Ahh, ahh, oh, ohh) [Zwrotka 1] Co jest ze mną nie tak? Co jest ze mną nie tak? Co jest ze mną nie tak? Pada deszcz za mocno Gdzie mam parasolkę? Gdzie mam parasolkę? (Ohh) [Refren] Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie? Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie? [Zwrotka 2] Włączam tryb sport, słychać tylko pisk opon, (yeah) Ahh, przerasta mnie rzeczywistość Wkurwia mnie wszystko Chciałem tego liznąć Mama, I'm a star (lone), i nadal mnie to boli Chcę już wyjebać me demony Z mojej głowy (z mojej głowy) Z mojej głowy (z mojej głowy) Z mojej głowy (z mojej głowy) Z mojej głowy Ahh, chcę się nauczyć latać Ahh, wącham od dołu kwiata A ty płaczesz, bo straciłeś dziewczynę A on płacze i zjadł hydroksyzynę A ja płaczę, a ja płaczę Bo mam szlaban na muzykę [Refren] Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie? Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Yaneck