Deszcz

Album cover art for "Deszcz" by Yaneck

Yaneck - Rap

Deszcz

0 Plays

Duration: 3:16

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] (Ohh-ahh, ahh, oh, oh) (Ahh, ahh, oh, ohh) [Zwrotka 1] Co jest ze mną nie tak? Co jest ze mną nie tak? Co jest ze mną nie tak? Pada deszcz za mocno Gdzie mam parasolkę? Gdzie mam parasolkę? (Ohh) [Refren] Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie? Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie? [Zwrotka 2] Włączam tryb sport, słychać tylko pisk opon, (yeah) Ahh, przerasta mnie rzeczywistość Wkurwia mnie wszystko Chciałem tego liznąć Mama, I'm a star (lone), i nadal mnie to boli Chcę już wyjebać me demony Z mojej głowy (z mojej głowy) Z mojej głowy (z mojej głowy) Z mojej głowy (z mojej głowy) Z mojej głowy Ahh, chcę się nauczyć latać Ahh, wącham od dołu kwiata A ty płaczesz, bo straciłeś dziewczynę A on płacze i zjadł hydroksyzynę A ja płaczę, a ja płaczę Bo mam szlaban na muzykę [Refren] Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie? Pada deszcz, dlaczego jestem w kabriolecie? Wchodzę na 8 piętro i chyba zaraz polecę I'm a star (lone), bo znowu sam już jestem Chcę level up, dlaczego mnie hamujecie?

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Yaneck