Y

Lyrics
[Refren] Piszę Yaneck z wielkiej litery Żeby weszło to do bani wam Piszę Yaneck z wielkiej litery No bo chyba będę number one Piszę Yaneck z wielkiej litery Żeby weszło to do bani wam Piszę Yaneck z wielkiej litery No bo chyba będę number one [Zwrotka 1] Yeah, bust-down bitches Chcemy kasę liczyć A nie dać dla zniczy A nie dać, oj nie Nie chcę zostać z niczym Lecz chcę zostać w Ricky I chcę zostać w Kiki Chcę to mieć, oj chcę Lecz ważne, by być real w tym, co się robi Więc wolę Real od Barcelony Miało mnie nie boleć, a nadal mnie boli Myślę, co będę musiał, zaraz mnie coś popierdoli Od natłoku myśli Wszędzie wokół dziwki, które chcą tylko korzyści Woah, albo jestem brzydki Albo jestem śliczny I w chuju mam co sobie myślisz Oh, co sobie myślisz Ale wiedz, że ja mam wtyczki O których możesz przyśnić tylko sobie [Refren] Piszę Yaneck z wielkiej litery Żeby weszło to do bani wam Piszę Yaneck z wielkiej litery No bo chyba będę number one Piszę Yaneck z wielkiej litery Żeby weszło to do bani wam Piszę Yaneck z wielkiej litery No bo chyba będę number one
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Yaneck