HALO

Lyrics
[Tekst piosenki "HALO"] [Zwrotka 1] Jedziemy w tym samym pociągu, ale ja to inny przedział Bieganie w kółko do studia to dla mnie sztafeta Leci to za PL, jak jedzenie w kontenerach Bo kiedy rośnie głód, waga się zmienia, u mnie wyłącznie portfela Serio nie przeszkadzaj, kiedy pukam Nie dzwoni po siuwax, bo już nie wiem, kto tym wrzuca Mam parę płyt na sell, jeden numer i nie na słupa Dzięki nim więcej kontaktów jakbym podłączył przedłużacz Nie owijam w bawełnę, mam przy sobie nić Ariadny Nie obchodzą nas marki, mnie i braci z innej matki Wyhaftowałem stilo z brudu osiedlowej ławki Jak szyć to jakościowo i bez podrabianej łatki [Refren] Halo, wyślij SMS, jestem too busy Nie mam czasu na bajer, na ławce tak jak Amiri Samo się nie zarobi, proszę mnie o to, niech winić Muszę zadbać o image i wypić lampkę Sangrii Halo, wyślij SMS, jestem too busy Nie mam czasu na bajer, na ławce tak jak Amiri Samo się nie zarobi, proszę mnie o to, niech winić Muszę zadbać o image i wypić lampkę Sangrii [Zwrotka 2] Uczyłem się palić, uczyłem zarzucać dragi Uczyłem tej jazdy jak kiedyś Toyota Yaris Przy laptopie line'y, jakbym był na pracy zdalnej Nie na produkcji, bo nic nie robię, rzutem na taśmę Ready to get rich Nigdy mało pieniędzy Na głowie za dużo presji Nie mam czasu na chill i Netflix Bez bomby jak w body empty Robię TNT na sesji Po nocach jak nietoperz A nie jestem kibicem Valencii Łapię fazy po wi-fi Później w sieci zwiększam zasięg BeCeKa, Magiera jakbys złączy Nike z Adasiem W menu to nie przystawka Coraz lepsza pozycja To się buduje przez lata Sagrada Família [Refren] Halo, wyślij SMS, jestem too busy Nie mam czasu na bajer, na ławce tak jak Amiri Samo się nie zarobi, proszę mnie o to, niech winić Muszę zadbać o image i wypić lampkę Sangrii Halo, wyślij SMS, jestem too busy Nie mam czasu na bajer, na ławce tak jak Amiri Samo się nie zarobi, proszę mnie o to, niech winić Muszę zadbać o image i wypić lampkę Sangrii
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- BeCeKa