FUTURE EX

Album cover art for "FUTURE EX" by Lui.Gi (PL)

Lui.Gi (PL) - Rap, Polski Rap

FUTURE EX

0 Plays

Duration: 3:34

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

(Refren) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (all night) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (all night) (1 Zwrotka) Ja Nie mogę spać Godzina piąta a dalej w to gram Narzekasz mi ciągle o swoich kompleksach A wcale ich nie masz mała A wcale ich nie masz serio No chyba że jeden ten który ci mówi że może beze mnie ci lepiej czas minie Lecz jebać te wersy I jebać te wersje fałszywych postaci Co pragną byś miała najlepiej Co drugi z nich mówi że starzy bogaci Choć mają uczucia ze stali Ja tylko oddałem ci serce i róże Poczekaj ci znowu powtórze Ja TYLKO ODDAŁEM ci serce i róże Więc czemu mi mówisz że tchórze (Refren) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (all night) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (all night) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (all night) (Zwrotka 2) Po co mam czekać Po co mam nawet narzekać na ludzi jak ich nawet nie znam Ona na dystans Ona w kieszeni ma złamane serca Bonnie stażystka EY Ona w kieszeni ma złamane serca Swoje uczucia zostawiam na pętlach Kiedy mam doła to sobie zapętlam (Refren) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (all night) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (all night) (Zwrotka 3) I może se grać Bo jak tylko wstane to napisze wiersz W którym opisze twój uroczy śmiech I nasze rozmowy o których no wiesz Hehehehe he he he he oh Naprawdę to rzadko się śmieje I żaden znajomy temu nie zaprzeczy Bo w sumie ich nie mam i gadam do siebie Rodzice pytają czy 7 30 Odpowiem mamusiu nie dzięki Obieram kierunek na wyspe słodową BO PESTYCYDY TO ZA MAŁO Zaczynam znów myśleć o tobie O naszym weselu i podwójnym grobie I Chyba znów czuje się chory Bo gadam głupoty to nie jest love story (Refren) Pisze to dla EX Pisze to dla przyszłej Nienawidzę ludzi oprócz was (nie wiem jak) Nie umiem żyć sam Nie umiem się kłaść spać W pół do drugiej ta melodia gra (nanana)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Lui.Gi (PL)