Coś Wisi W Powietrzu 2

Album cover art for "Coś Wisi W Powietrzu 2" by Fonciak

Fonciak - Rap, Polski Rap

Coś Wisi W Powietrzu 2

1 Plays

Duration: 3:39

View ArtistView Album

Lyrics

[Refren x2] Całą młodość czynię monolog z sobą Dziś jeszcze nic nie wybiłem a żywię nadzieję sporą I nie wiem jaki mam plan, życie to niezła frajda Póki jesteś na szczycie i czujesz cały ten highlife [Zwrotka 1] Mordo wybacz zwłokę mi gdy nade mną sępy Na wiosnę miałem być zawsze jest rok ten następny Stale na pętli jak te lenonki Ale u mnie nie oprawa ma znaczenie i to punkt zwrotny Mnie nie bawi skala twych przedsięwzięć, przekmiń Tak jak następni Mc's ze spermy Queby wzięci Zestrzel ich jak szlezwik, nie mieliby pretensji Jak te fejki, nie życzę im by nas znaleźli Czuję jakbym z każdym dniem był bardziej tutejszy Czuję jakbym z każdym dniem pewniej wchodził w zakręty Przewidziałem to w 2k14 Coś wisi w powietrzu i na bank padło na mnie Tak było wczoraj czas spisać elaborat bo Pora jest gotowa, tę ksywę kojarz bo ja Wciąż gram za las rąk na koncert jakiś problem Z niego możesz zebrać liście na mordę I koncerty to one piorą łeb mi ostatnio Bez przerwy plenery nowe miejsca tak bardzo w to wsiąkam Swą zazdrość pozostaw, chociaż to zrób dobra, podać ziom drogowskaz Nie ma tak łatwo... A Ty co myślałeś? Że na każdą metę zaledwie jest kawałek? Ja tak myślę dalej, wyciągam łapę i ciskam kamień Tam gdzie nikt nie stanie, o Stary tam znajdziesz odpowiedź Niektóre akcje są perfekcyjnie przypadkowe My w tych samych klubach robimy dym co kiedyś Nie chcieli nas wpuszczać ze względu na wiek raperzy, haa Wreszcie czas jest na nas Przerwy w audio to raczej krótkie rozstania Sukces to moment a nie będę żył chwilą Tasując się pod propsy choć wyłapałem i miło mi A my? my robimy swoje ziomie Dobre granie i projekt życie poza mikrofonem I stawiam kroki jak przedtem, mocy mam coraz więcej Full ochoty na wspięcie się poza życiowy backstage Moje obiekcje stale nierozgarnięte Stoję tam skąd przyszedłem mimo to w trybie freshman Rób im save game po nim przyjdą te kolejne Ema, farewell coś wisi i to jest pewne, aha [Refren x2] Całą młodość czynię monolog z sobą Dziś jeszcze nic nie wybiłem a żywię nadzieję sporą I nie wiem jaki mam plan, życie to niezła frajda Póki jesteś na szczycie i czujesz cały ten highlife [Scratche] Niewidoczny jak w deszczu płacz Wolę być do nich uprzedzony niż uprzejmy Podziemie żyje i ma się naprawdę dobrze [Bridge] Podziemie żyje i ma się naprawdę dobrze Jakbyś pytał to jestem tutaj ciągle Podziemie żyje i ma się naprawdę dobrze Młody Font to ja daję mu oddech x2

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Fonciak