DWORZEC ŚWIEBODZKI

Lyrics
[Intro] Zapytaliśmy mieszkańców Wrocławia czy ostatnio w stolicy Dolnego Śląska są większe korki? To jest masakra z dojazdami Samochody stoją na środku, tramwaj nie może przejechać Ludzie są zaskoczeni [Zwrotka 1] Przystanek Dworzec Świebodzki Jak codziennie w mieście korki W miejscu stoją zamiast jechać [?] powolny Ktoś pod nosem gada o tym jaki ten kraj oschły A ja słucham albumów teraz z lat 90 Moje płuca nie należą do tych zdrowszych A najgorsze co cię może zgubić to bycie zazdrosnym Chciałbym być człowiekiem dobrym ale potem coś ktoś mówi i już nie wychodzi mi to Wyjdzie w praniu mówię czasem i wychodzi mi to ale głównie jest odwrotnie [Refren] Mam na głowie problem Nie do końca wiеm co zrobię z nim Wiążę koniec z końcem ale niе wychodzi mi (mi nic) Nie jeden kompleks i mamy z tego komplet Nie jedna kłótnia która wyszła mi na dobre (dobre) Mam na głowie problem Nie do końca wiem co zrobię z nim Wiążę koniec z końcem ale nie wychodzi mi (mi nic) [Zwrotka 2] Nie jeden kompleks i mamy z tego komplet Nie jedna kłótnia nie wyszła mi na dobre ale tak już mam, że ciągle muszę postawić na swoje Nie ma takiego czasu żebym ja myślał o tobie ale też nie ma tu czasu żebym nie myślał o sobie Stąd problem Mam ich sporo Tamci się bronią a obierają osobowość [?] Ja mówię na nich oksymoron a oni do mnie "Jesteś ciotą" (bruh) Chyba mam ze sobą kłopot trochę loko w głowie ale to po to żeby gdy wchodzę to nie wołali "kto to?" To tak a propos Że chce być kimś dla nich Dziś każdy wrocławianin chce być sławny ale nikt nie chce być słowny Nie myślałeś "byłem o krok" gdyby nie ziom co okazał się okropny Tak jak to, że będziesz z nią ale wydarzył się plot twist Dzisiaj deep talk'i z ludźmi to tylko plotki [Refren] Mam na głowie problem Nie do końca wiem co zrobię z nim Wiążę koniec z końcem ale nie wychodzi mi (mi nic) Nie jeden kompleks i mamy z tego komplet Nie jedna kłótnia która wyszła mi na dobre
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- JAY-K (PL)
- TO JA FIFI