Rabarbar

Album cover art for "Rabarbar" by Barto Katt

Barto Katt - Rap, Polska

Rabarbar

0 Plays

Duration: 3:16

View ArtistView Album

Lyrics

Rabarbar [Zwrotka 1] Jebie mi kiepem i co ja się dziwię, kiedy jest w końcu w kubku po kawie Puknę się w łeb i muszę stąd wyjść, ale chyba kurwa w domu zostanę Ogarnąć kwit, ogarnąć papier, mówię po polsku i latam tu slangiem Sam wiesz, nie umiem tego - jedna literka i nie potrafię Rabarbar mówię z dystansem Nie jestem Eldo i się nie wkurwiam Lalka może dziś do mnie wpadniesz Fajna dupa w moro rurkach Na rolkach śmigasz, ja wolę rower Ziomki ze skejta deskorolkę Każdy chce być Tonym Hawk'iem Ja latam po bicie jak tomahawk'iem Nie znoszę se gadanie od tak, dokładnie w sumie o niczym Jestem raperem i gdzie jest ten bit, a nie bongosy z dziczy Ej Tyler, czarnuchu dzięki za pomysł, sorry że go ukradłem Czekam tylko, aż jak jakiś psycho napisze do mnie, że jestem łakiem (Ooo!) To koniec, niedługo zobaczę na cyckach koks Na parkingu niesie się tylko biały Rolls-Royce Rolex podpowiada, że już chyba czas na mnie Mama kmini mi coś z tym rabarbarowym ciastem [Cuty x8] Whatthefu, muhfucka bro [Bridge] Rabarbar, ej rabarbar (Gdzie mój roland jest?) Ej (Gdzie mój roland), Ohh [Zwrotka 2] Gdzie jest mój roland, idę po niego muszę zrobić bit Kolego raperze to nie za friko, dawaj kwit Może za darmo będzie, ale pokaż skill (Skill!) Nie lubię sztucznych MC, którzy myślą, że są kimś Jebie mnie to, że tego nie umiem i tak nie jestem nimi Od dzieciaka mówią: "Jesteś z Francji". Je ñ'appelle Bartolini Rower, rabarbar, Ferrari i tak tego nie zrozumiesz Jakbyś pojechał do Afryki i pytał o rzeżuchę I ty mi wmawiasz, że ja jestem pojebany (Aha...) Mam jazdy, ale umiem je oswajać (Hee!) Wreszcie mogę kształtować syf Widzisz w tym problem? Może ty jesteś nim "Rookie ciekawe, nie kręci mnie to Żaden debiut i weź to wyłącz!" Nic ciekawego, prócz to szczylu Że jestem sobą, sto procent stylu synu Zamknięty łeb, spoko szanuję, ale lepiej otwórz Oswoiłem nowy shit, ale wolę bumbap koniec konców Masz ochotę to pizgaj trap, żadne bla, bla, bla, bla, bla, bla! Rookie jest w stanie nawijać na syntach, tak samo jak [?] na samplach Jestem kwaśny jak rabarbar, nie mówią na mnie: "To jest gość" Ludzie czasem mnie propsują, a czasem mają zupełnie dość I chuj w to, że mam często wyjebane, bo... Jestem raperem bez "r" i tak uderzam w swe flow [Outro] Kończę, bo gadam głupoty jak jakiś łak Nie pytaj mnie czy nawet mam pojęcie, co to jest rap Odblokowałem język, teraz mogę wersy kłaść Obczaj mój styl no i poczuj co to vibe Lol [Tekst i adnotacje na Rap Genius Polska]

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Barto Katt