Co U Mnie

Album cover art for "Co U Mnie" by Yung Adisz

Yung Adisz - Rap, Hip-Hop

Co U Mnie

0 Plays

Duration: 3:05

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] (ø-ø-ørzel) [Refren] Każdy chce wiedzieć, co u mnie (Co?) Kiedy kładę się do spania, czuję, jakbym układał swój wyrok w trumnie Opętany przez iluzje Diabeł szepcze: "zerwij jabłko z drzewa, a zobaczysz, że smakuje cudnie" (Mmm) A jabłko było cudne (Cudne) Pomimo ostrzeżeń, teraz co zostało po mnie? Myśli samobójcze Nie chcę, żeby moje życie było krótkie W sumie to jebać, ładuję w siebie pigułkę Myślę tylko o następnym fiksie, modlę się do pluga (Pluh) Żaden nie odpisał, patrzę na zegarek — druga Nic mi nie zostało, nawet nie mam ani szluga Druga próba, wyjebane, dzwonimy do pluga Chwieję się jak statek na głębokich wodach Przecież to choroba, "wylecz mnie" — krzyczę do Boga Czemu mi to robisz? Czy chcesz mnie za wroga? (shhh) Wolna droga do nieba, zamknięte wrota [Zwrotka] Demon do mnie szepta Telefon w ręku, jeden ruch i będzie e-recepta (E-recepta) Czy mam siłę na to, żeby ją na dobre zdeptać? Z bólem kasuję numer, muszę się z nim już pożegnać Nie mogę tak żyć, już muszę uciekać Przecież nie mogę przez całe życie na tym polegać Przecież nie chcę gnić pod ziemią, na ciele plandeka Mam już dość, to co złe, niech już stąd ucieka [Refren] Każdy chce wiedzieć, co u mnie (Co?) Kiedy kładę się do spania, czuję, jakbym układał swój wyrok w trumnie Opętany przez iluzje Diabeł szepcze: "zerwij jabłko z drzewa, a zobaczysz, że smakuje cudnie" (Mmm) A jabłko było cudne (Cudne) Pomimo ostrzeżeń, teraz co zostało po mnie? Myśli samobójcze Nie chcę, żeby moje życie było krótkie W sumie to jebać, ładuję w siebie pigułkę Myślę tylko o następnym fiksie, modlę się do pluga (Plug) Żaden nie odpisał, patrzę na zegarek — druga Nic mi nie zostało, nawet nie mam ani szluga Druga próba, wyjebane, dzwonimy do pluga Chwieję się jak statek na głębokich wodach Przecież to choroba, "wylecz mnie" — krzyczę do Boga Czemu mi to robisz? Czy chcesz mnie za wroga? (Psss) Wolna droga do nieba, zamknięte wrota [Outro] Demon do mnie szepta Telefon w ręku, jeden ruch i będzie e-recepta (E-recepta) Czy mam siłę na to, żeby ją na dobre zdeptać? Z bólem kasuję numer, muszę się z nim już pożegnać Nie mogę tak żyć, już muszę uciekać Przecież nie mogę przez całe życie na tym polegać Przecież nie chcę gnić pod ziemią, na ciele plandeka Mam już dość, to co złe, niech już stąd ucieka

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Yung Adisz