Uważaj o co pytasz

Album cover art for "Uważaj o co pytasz" by Wzgórze Ya-Pa 3

Wzgórze Ya-Pa 3 - Rap, Polska

Uważaj o co pytasz

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Godzina za piętnaście trzecia, witam zespół Wzgórze Ya-Pa 3 Yyy, to już wasza trzecia płyta, chciałem was o coś zapytać Ciężka sprawa, (No) no ale... zacznijmy (Tak! Tak!) [Zwrotka 1: Wojtas, Borixon, Zajka & Wszyscy] (Na wstępie zapytam – dlaczego nazwa "Wzgórze"?) Nie będę odpowiadał na to pytanie dłużej (Co z Radoskórem?) To kolejne pytanie? V.E.T.O. – tematyki znamię (Znamię) Nie kupisz tego w bramie, (Nie!) to zasilanie Okazjonalnie z obniżką na gramie W-Z-G-Ó-R-Z-E i V.E.T.O (Osobno czy razem?) Czytaj A-G-R-O! (Co to jest Agro, możecie wytłumaczyć?) Tak, jasne człowieku, Agro to Wzgórze Ya-Pa 3 To V.E.T.O. i kilku naszych ludzi W potrójnym wydaniu hip-hop nigdy się nie znudzi (Dla kogo i kiedy kolejna płyta?) Trzy, niebawem (Kto wyda?) Nie wnikaj! Bo nie trza, na pewno nie Bo nie trza, Wzgórza tam nie trza (Nie trza) [Refren] Zadasz mi pytanie, byle było z sensem Uważaj, o co pytasz – głupi nie jestem To nie hip-hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne Zadasz mi pytanie, byle było z sensem Uważaj, o co pytasz – głupi nie jestem To nie hip-hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne (To jest normalne, i to jest normalne) [Zwrotka 2: Wojtas, Borixon, Zajka & Wszyscy] (Opiszcie w skrócie styl swojej muzyki) Dla siebie, dla pieniędzy i naszej publiki To nie hip-hop czarnych (Nie) tylko styl polarny (Tak) Jesteśmy biali i to jest normalne (Czy w Polsce zaistniała już hip-hopu scena?) Na pewno dziesięć osób doszło do porozumienia Szacunek dla Trzyha, Molestyk Mistyka V.O.L.T. – dzięki za wsparcie przy płytach Dla Edytoriału (I...) i JanMariana Dla Numera Raz (Raz) i załogi Gana Jajonasz, 3X i 44 Born Juices, B Sektor i Thinkadelic Wielu przedstawicieli hip-hopowej sceny Nie czas na oceny i na porównania Każdy przecież ma swój styl rymowania (Co sądzisz o środkach do stymulowania?) Temat na zawsze jest tematem – służy do jarania Nie za 30 kupie grama (Imprezy po koncertach – często?) No jasne! Najbardziej hardcorowy pokój to 515 Imprezy bankowo i jest młodzieżowo Szczegółów tego zajścia niestety nie pamiętam Straciłem rachubę w kieliszkach i skrętach Tak się bawi Wzgórze Y-P 3 – pamiętaj! (Muzyka to hobby, praca czy relaks? Powiedz, czy zarabiasz dużo kasy teraz?) Dwie płyty i współudział w kilku innych numerach Ale kasy nie ma (Nie), to wypowiedź szczera To, co myślisz o nas, nic tu nie pozmienia Wzgórze Ya-Pa 3 – sprawa dla reportera (Reportera) [Refren] Zadasz mi pytanie, byle było z sensem Uważaj, o co pytasz – głupi nie jestem To nie hip-hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne Zadasz mi pytanie, byle było z sensem Uważaj, o co pytasz – głupi nie jestem To nie hip-hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne (To jest normalne, i to jest normalne)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • DJ Hans
  • Wojtas
  • Borixon
  • Zajka