Uważaj o co pytasz - DJ600V remix

Album cover art for "Uważaj o co pytasz - DJ600V remix" by Wzgórze Ya-Pa 3

Wzgórze Ya-Pa 3 - Rap, Polska

Uważaj o co pytasz - DJ600V remix

2 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Godzina za 15 trzecia witam zespół Wzgórze Ya Pa 3 To już wasza trzecia płyta chciałem was o coś zapytać Ciężka sprawa (no) No ale zacznijmy [Zwrotka 1] (Na wstępie zapytam, dlaczego nazwa Wzgórze?) Nie będę odpowiadał na to pytanie dłużej (Co z Radoskórem?) To kolejne pytanie - V.E.T.O. tematyki znamię Nie kupisz tego w bramie to zasilanie Okazjonalnie z obniżką na gramie W.Z.G.Ó.R.Z.E. i V.E.T.O (Osobno czy razem?) Czytaj A.G.R.O (Co to jest Agro możecie wytłumaczyć?) Tak jasne człowieku, Agro to Wzgórze Ya Pa 3 To V.E.T.O. i kilku naszych ludzi W potrójnym wydaniu Hip Hop nigdy się nie nudzi (Dla kogo i kiedy kolejna płyta?) Trzy niebawem (Kto wyda?) Nie wnikaj bo nie trza Na pewno nie bo nie trza Wzgórza tam nie trza [Refren] Zadasz mi pytanie byle było z sensem Uważaj o co pytasz głupi nie jestem To nie Hip Hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne Zadasz mi pytanie byle było z sensem Uważaj o co pytasz głupi nie jestem To nie Hip Hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne [Zwrotka 2] (Opiszcie w skrócie styl swojej muzyki) Dla siebie, dla pieniędzy i naszej publiki To nie Hip Hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne (Czy w Polsce zaistniała już Hip Hopu scena?) Na pewno 10 osób doszło do porozumienia Szacunek dla Trzyha, Molestik Mistyka V.O.L.T. dzięki za wsparcie przy płytach Dla Edytoriału i Jan Mariana Dla Numera Raz i załogi Gana Jajonasz, 3X i 44 Born Juices, Sektor i Thinkadelic Wielu przedstawicieli Hip Hopowej sceny Nie czas na oceny i na porównania Każdy przecież ma swój styl rymowania (Co sądzisz o środkach do stymulowania?) Temat na zawsze jest tematem służy do jarania Za 30 kupie grama (Imprezy po koncertach często?) No jasne, najbardziej hardcorowy pokój to 515 Imprezy bankowo i jest młodzieżowo Szczegółów tego zajścia niestety nie pamiętam Straciłem rachubę w kieliszkach i skrętach Tak się bawi Wzgórze Y P 3 pamiętaj (Muzyka to hobby, praca czy relaks. Powiedz czy zarabiasz dużo kasy teraz?) Dwie płyty i współudział w kilku innych numerach, ale kasy nie ma, to wypowiedź szczera To co myślisz o nas nic tu nie po zmienia Wzgórze Ya-Pa 3 sprawa dla reportera (reportera) [Refren] Zadasz mi pytanie byle było z sensem Uważaj o co pytasz głupi nie jestem To nie Hip Hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne Zadasz mi pytanie byle było z sensem Uważaj o co pytasz głupi nie jestem To nie Hip Hop czarnych tylko styl polarny Jesteśmy biali i to jest normalne

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Zajka
  • Borixon
  • Wojtas