Stani pani

Lyrics
[Tekst pjesme "Stani pani"] [Chrous] x4 Nikog nema kad je stani pani E vala uvalim vam ga mami [Post-Chrous]x4 Uvalim vam ga mami [Verse1: Noyz] Priča vi ne piju vodu ma ne ije leba Uvalim vam ga mami tu ste samo kad Å¡to treba Kad imam money money tu će svako sa mnom sjedat A kad je stani pani onda nema vas nijedan 'Iljadu sam puta tako ispadao penal Danas je takvo vrijeme svako svoje prkno gleda Bolje bi se živjelo da ima se od čega Biće biće bolje no će mora se pričakat Pravimo pijanke glumis da si mi prijatelj Onda vidim da nisi nego nemogu Å¡jekirat se Imam robe svi prilaze k'o na tezgu od pijace Kad ostanem bez novaca više me ne obilaze Ko je dobar a ko je tu smrad Vjeruj mi više ne znam Vide da uzimam pare, odjednom je svako drugar Zbore mi koji sam kralj' tu sam im dok im valjam A kad je stani pani niko da obada [Chrous] x4 Nikog nema kad je stani pani E vala uvalim vam ga mami [Verse2: Dedduh] Volim da dijelim sa svima eto kolko se ima Za svakoga se cimat nađem u nevolji ljudima Nikad nisam bio slina ni s moralom klimav Nego dobričina na kraj bude magarčina Takozvani drugovi a bila ih je masa I znam da niko od njih neće pružit slamku spasa Svaki je proračunat i dobro namazan Niđe čojka ni junaka ni prsta obraza Nisam mogo ni da pretpostavim Å¡to slijedi Kad je stani pani ostao ko poslednji bijednik Digo sam kredit neke stvari ću da sredim Jer vidim da drugačije ne vrijedi Šuplje priče i tapšanje po ramenu Oduvali su povjerenje ko vuk kuću slamenu A nije mi prvi put da platim cijenu paprenu Kad dođe stani pani jebo bi vam mamicu [Chrous] x4 Nikog nema kad je stani pani E vala uvalim vam ga mami [Post-Chrous]x4 Uvalim vam ga mami
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Noyz (MNE)
- Dedduh