Jedem kasno

Lyrics
[Tekst pjesme "Jedem kasno"] [Verse1: Dedduh] Uveče kasno je glasno kod mene doma za sto Zveče teće pjati strašno ne bih ti ga gladan zaspo Bijelo brašno med i maslo pileće meso sa paštom Sam ostanem doma pojedem za cijelo bratstvo Vidim tu je sir iz kace domaći sa naše pjace Pivske kobasice bucam ti ko pravi pancer Puding od vanile nije mi žao da načnem Čim oglođem od ručka ostale batake Izuva iz patika sedam ljutih paprika Nisu to one Å¡to ih jedem skoro svaki dan A slatko od malina receptura babina Za tren oka fali kad mi upane kašika Znam da sam mentol nabijam holesterol Riljam napunim drob pa bude mi zlo Jače od mene je to volim i cukar i so Stomak se ljulja ko brod podamnom puca pod [Verse2: Noyz] Odavno prosla vecera, a meni palo secera I odma rodi se zelja, odem u kuhinju zderat Zato sto nema se mjera, ja obicno ga preceram Sve mi je merak poderat da ne ostane ni zera Zato sjutra procera i kisjelina izjela Svaku noc ista je scena, slatkog fasuje zdjela Kao da ne sto me cera ogulim i tanjir zelja I mladog sira sa sela sto ona baba docera Suvog mesa pjadela se na brzinu pomela Nadimljena dzukela pojela dimljenu telad Mocarela, nutela, sve sto je bilo izdjeljah A poslje dobro mi sjela i koja slana sardela Tako je sudbina htjela, to ti je jace od mene Kad dodje ujutro 1 ja ti sa tecama sjednem Ako preskocim sam sjeban, ne mogu zaspat kad legnem Zbore ne valja, ne treba da se kasno jede
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Noyz (MNE)
- Dedduh