Někdo ti něco asi vzal

Album cover art for "Někdo ti něco asi vzal" by Vladimir 518 & Yzomandias

Vladimir 518 & Yzomandias - Rap, Český Rap

Někdo ti něco asi vzal

2 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Chorus: Vladimir 518] Dicku, co je?! Někdo ti něco asi vzal (To je moje) Jsi dítě, odmala jsi řval (Kurva to je) Důvod, proč jsi všechny sral (Moje, moje) Vem si svoje hračky, odsud pal Dicku, co je?! Někdo ti něco asi vzal (To je moje) Jsi dítě, odmala jsi řval (Kurva to je) Důvod, proč jsi všechny sral (Moje, moje) Vem si svoje hračky, odsud pal [Verse 1: Vladimir 518] Věci mam moc rád, věci dam moc rád Až půjdu dolu uh, tak pa pa pá (Pa pa) Rozloučil bych se bez jedný slzy na tváři Vem si svoji káru, můžete se jít pářit Začals brečet, uh, tak budeš brečet furt Budeš klečet, dole pod kolenama máš hnůj Stůj, podáváš mi ruku jako rybu, fuj Nechováš se jako chlap, chlapče můj Seš zosobněnej mindrák uh, chodící čorák Když jsi byl školák, tak jsi byl ten vyjebanej bonzák Rolák, to je tvůj styl tak ses vohák Jsem tulák, naskočim na černej vlak Ujedu pryč, tam na důkaz si vytetuju znak Žádný soráč, tyhle slova říkej doma mámě Stejně o ní venku mluvíš jako o krávě Jak Public Enemy se cejtim number one Moje básní, vim, taky to tam dám Žeru informace jako kripl, chramst, chramst! Pak se vedle kupí majetek a mam, mam Ale nemám patent na pravdu, já jedno vim Jedna vize se mi vrací, pořád o ní snim Vezmu všechny svoje věci, tam, tam na skálu Naházim je všechny pryč, dolů do chřtánu Konečně svoboda (Tidadidadam) Nemít nic víc znamená mít to všechno Svoboda (Já padám do píče) Nemít nic víc, znamená nemít peklo [Chorus: Vladimir 518] Dicku, co je?! Někdo ti něco asi vzal (To je moje) Jsi dítě, odmala jsi řval (Kurva to je) Důvod, proč jsi všechny sral (Moje, moje) Vem si svoje hračky, odsud pal Dicku, co je?! Někdo ti něco asi vzal (To je moje) Jsi dítě, odmala jsi řval (Kurva to je) Důvod, proč jsi všechny sral (Moje, moje) Vem si svoje hračky, odsud pal [Verse 2: Yzomandias] Brekekekeke, brekeke (Brekeke) Se vezeme jak Federer na Ferrari (Ferrari) Co je naše si bereme (Bereme), a jedeme Milion+ to vedete (Vedeme) To sere tě, to je to, co žere tě? Co se ti stalo? Co to furt meleš? (Vole, co to meleš) Si jenom stěžuješ, seš jak dědek a bába (Bába) Nenávist a závist jsou ségry (Ségry) A podle toho co předvádíš, budeš jejich brácha Za to jak seš v prdeli si můžeš sám, nesváděj to na karmu Můžu za to já? Můžu za to, že nemáte na pivo Za to, že dřív bylo líp Taky za tvůj posranej život, tak mě žaluj (Žaluj mě) Seš nespokojenej, se zabij Na někoho to sveď, tvoje klasika [Chorus: Vladimir 518 & Yzomandias] Dicku, co je?! Někdo ti něco asi vzal (To je moje) Jsi dítě, odmala jsi řval (Kurva to je) Důvod, proč jsi všechny sral (Moje, moje) Vem si svoje hračky, odsud pal Dicku, co je?! Někdo ti něco asi vzal (To je moje) Jsi dítě, odmala jsi řval (Kurva to je) Důvod, proč jsi všechny sral (Moje, moje) Vem si svoje hračky, odsud pal

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Vladimir 518
  • Yzomandias
  • Mike Trafik