Jednou až vyrostu

Lyrics
[Hook] Jednou až vyrostu mámo, bude to o-okay Ale do tý doby když se zeptáš zatloukej Nevíš přesně co kluk dělá a nech to bejt Dokola opakuj, že ten kluk neni fakt zlej Jednou až vyrostu mámo, bude to o-okay Ale do tý doby když se zeptáš zatloukej Nevíš přesně co kluk dělá a nech to bejt Dokola opakuj, že ten kluk neni fakt zlej [Verse 1] Tolik rapu musel napsat, aby věděl, že vládnu Kolik dní jsem musel prožít, abych cejtil, že stárnu Kolik práce, ooh, abych měl na kapse škváru To-tolikrát se spálit, nakonec cejtit, že jsem v právu Kolik musel odjet shows, asi bych to měl na háku Stokrát posrat věci, vědět, příště to zmáknu Taky vomrdat tolik holek, abych věděl, že chci jednu Musel spálit tunu brk, abych věděl, že s tim seknu Zpátky v čase jsem, čum jak blbej malej cock Zpátky v čase jsem, z klacku vyřezal první prak Kdysi dávno jsem, pochopil, že nemam strach Když mi bylo šest, nějak jsem ucejtil ten hlad Taky den, kdy jsem si nevěřil ani trochu Pak mi bylo víc a od tý doby kurva kopu Že to tak moc zní, že o tom píšu tuhle sloku Tadadadida, zůstaň v klidu nebo v šoku [Hook] Jednou až vyrostu mámo, bude to o-okay Ale do tý doby když se zeptáš zatloukej Nevíš přesně co kluk dělá a nech to bejt Dokola opakuj, že ten kluk neni fakt zlej Jednou až vyrostu mámo, bude to o-okay Ale do tý doby když se zeptáš zatloukej Nevíš přesně co kluk dělá a nech to bejt Dokola opakuj, že ten kluk neni fakt zlej [Verse 2] Moje první láska byla nejdřív idea woodcraft Na školu jsem mrdal, to pak přišla spíš důtka Byl pořád v lese, plánoval jsem tam navždy zůstat Byl jsem divokej, zvíře se mnou začlo hned srůstat Bejt malej cápek, to mi šlo fakt krásně Taky každej pátek, ve mně začly lázně Stolim kázeň, ze mě vyskočil blázen Taky malej intoš, první kniha Jean-Paul Sartre Bylo mi třináct, miloval jsem nedvojnost Bylo mi čtrnáct, poslouchal jsem Celtic Frost Zatim začátek konců, se přihnal jak monzum Já uvěřil borcům, ty co nejeli konzum První pivo wow, další co chlast zná A taky první weed, na ty co to furt maj A pak už jen furt pít, čekat až přijde máj Vidět první peace, zevlačit, hledat style To, co je teď, buduje už ve mně Musel jsem věčně, koukat jak jehně Přitom jsem vlk, víš, jak je to možný To ví jen vesmír, občas je hrozný Jak musí malej čokl dělat, že to neví Že seš alfa přitom cejtíš, protože to sedí Potom sleduješ sebe jak svý ego v klidu felí Musíš pochopit, že pro okolí se to ředí Měl jsem pocit, že bude war A někdy v noci se skoro bál Ale moc chci, a proto dál Jsem musel točit a svět je wow To, co přišlo, když jsem to byl konečně já Ani nevíš, nejvíc, jedno velký uh Kéž bys skrze moje oči viděl to jak to mám Ale nemam pro to slova, tak čau, pow, pow
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Vladimir 518
- Sabrehart