Kad me ne bude

Lyrics
[Strofa 1: Ikac] Ljudska stvar, brate, dani prolaze A kad me ne bude na nebu ću šarmirati sve anđele (Baš sve) Neka grob pospu vinom, nek mi pričaju šta je bilo Jer na takve stvari moj kraj uvek miriše Proleće je, pričaj sve to — dal' je Srbija još uvek geto Dal' se klinci sklanjaju sa ulice? Prizovi me i kad me neće biti, volim sve, neću kriti Za sve vas uvek tu sam... Ljubav boli, al' ko zna možda će nam doći drugi Koji će sve noći da nam zamene Za sve drugare i za našu ljubav prema parama Za pare i za naše žuljeve na rukama Sanjaj snove, vrede mnogo, prodaj sve, nikad snove Sećanja su snovi koji prolaze Kol'ko košta plaćam cenu, teku dani, ma nek krenu Brat je bio tu, zapamti care i kad me ne bude [Strofa 2: Reksona] To što vidim šta se dešava Sranje se gomila, niko ga ne rešava Nekad je teže na ulici nego u ludnici Da li ste budni svi u publici? Mene muče čudni sni, svašta sanjam Neko želi da me uništi, i ta sranja Zato život na ritam stavljam Svima javljam da se više ne zaustavljam I sa punim gasom krećem, palim sveće, ljubim raspeće Uz malo sreće sve će postati malo veće Gde ćeš kad ne bude "hoćeš-nećeš" ? Slećem u tvoj kraj, rolaj Poštuj ili rokaj, probaj Prati stil ovaj, k'o naj Bolje rime bacam, ko je faca prepoznaj Spoznaj početak i kraj, da ja sam taj "Daj lovu, daj" vičem, dani brzo piče Šta bude biće, kad me ne bude prospi piće Sjebi soma poput siće, zajebi priče, pravi ljudi osetiće [Strofa 3: Ikac] Kuk, kuc, kuc, kuc Jed-dva-tri, jel' mi grad ost'o isti Ortaci se kače, majka mi plače za mene I ruke na kojima su vene pucale od muke ali su se držale i vukle Nisam znao sta se događa, bio klinac koga redovno sve pogađa U dušu boli, [?] dokaz voli, pravio sam sranja al krivica ne postoji Zbog dana kad učiš sranje te muči, 'oćeš se kurčit', zubi u tuči Kako ti zvuči sad bum-tras? Levo desno sranja ajmo svi pun gas U glas, nek zna se da su drugovi mi sanjali da pare nas krase Važne su grudi zbog važnih mi ljudi, za mene se trudim, ćale i keva Dođe da poludim kad se osetim da nema Kada velika je želja al je suviše problema Šta me sad gledaš, besan si šakal Gurao sam leđa zbog voljenih ortaka Zna me sad svaka cica, jaka je faca Ikac Bio sam tu pre njih tad, niste bili svesni, ostaćemo besni Do kraja duša mi peva ja se osećam do jaja Sećam se dana sećam se kraja, sećam se svega Sećam se drugova što vraćali su dvesta dugova [Strofa 4: Reksona] Tog dana kad me ne bude bilo I kada nebo više ne bude sivo Brate moj neka ti ne bude krivo Ja sam jeb'o sve živo, pederaše proziv'o Jebiga, takav je život, ne želim da me zaborave Svaka bora me podseća da u meni godine bola borave Smrt spora je i zato ova stvar je za stare drugare Å to u kraju vare, ni za Å¡ta ne mare Jer znaju kol'ko god da daju ostaju praznih džepova na kraju To je živa istina, stvarno mislim da život visi na koncu Prođe brže nego Šumaher Moncu, brate sve je u novcu Brate sve je u novcu, brate sve je u novcu Brate sve je u novcu
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- V.I.P.
- Ikac
- Reksona