Intro

Album cover art for "Intro" by V.I.P.

V.I.P. - Rap

Intro

0 Plays

Duration: 1:19

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro: Reksona i Ikac] Kad bi mogao da biraš, brate, ko bi bio? Ekipa stigla, surova ko mafija i... Kad bi mogao da biraš, brate, ko bi bio? Srbija, bivša Jugoslavija [Strofa 1: Ikac] Čekaj sad šta?! Ekipa stigla! Svet je sad manji nego ikad, Demian i Ikac Ulice su gajile pitomca, Å¡to je odrasto bez novca Porasto u borca, za slavu i pare Ja se kunem da ću radije sa umrem, brate Jer drugačije ne umem Reč je zakon, ko ne drži reč, marš u zatvor Kultura, svi gospoda braćo, ajmo naklon Ne volim da guze me Teram bre u kurac sve - klošare, folirante, luzere Rexxxona reci zašto glume svi gospodu? Zašto kada treba nešto lako odu? Hoću i mogu, kad je teško uvek pomolim se Bogu Nekad pijan, ali nikad drogu Matorci ne znaju, al deca se drogiraju gde stignu Matorci ne znaju, al deca ginu Reci sinu kad te bude pitao, "Ćale nemaš, zašto?" Rođen si ovde, ne znaš šta te snašlo Ekipa stigla, da vas izvadi iz sranja Ekipa stigla, cepaj, nema poštovanja Ko ih jebe sve, video sam jajare Jajare za parice, fancy like, gotivne drugarice Mi i dalje stoka, svi iz kraja i iz bloka Šta me gledaš, kad me zoveš treba rokam? Jebo vas sve otac VIP - Ekipa stigla, dobili ste otkaz (brate) Ekipa stigla! [Refren: Reksona i Ikac] Kad bi mogao da biraš, brate, ko bi bio? Ekipa stigla, surova ko mafija i... Kad bi mogao da biraš, brate, ko bi bio? Do daske čija zika nema gubitnika... Kad budem imo biću neki kurac ovde... Mi smo brate Srbija, bivša Jugoslavija [Strofa 2: Reksona] Ekipa stigla, pravo sa trotoara I vraćamo te u realnost poput šamara Ako mi ne kažeš izvoli, neću ti reći hvala Mene boli brate, boleće i tebe, ovo nije šala Život je posao stalan u kome moraš biti alav Ili ostaješ gladan i postaješ hladan Veštinom vladam, sve što znam pripada ulicama grada Ovo je test kada sve spada Trudim se da ne stradam Ja znam gde spadam, nisam pastir bez stada I ko pogodi priču sumnja je nestala VIP brate, tišina je prestala, počinje predstava Beograd predstavljam (svuda) I nema mesta za laži na našim pesmama Jer ja sam video mnogo, možda previše Kažem brate sredi se, ili jebi se, na cilj usresredi se Ako ga ne vidite slepi ste (u kurac) Ne bi ste valjda dali da za drugog lova lepi se Znam da je ne bi, a brate ne bi ni Ikac I zato smo unikat, nikad duplikat Svet ja sad manji nego ikad!

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • V.I.P.
  • Ikac
  • Reksona