Tusz

Lyrics
Zwrotka 1 Nie czuję już gruntu Unoszę się i... Upadam w każdy dzień.. Zostawili mnie na lodzie Niech nie myślą że uklęknę Oni modlą się do boga Ja nigdy nie płacze...we dnie Utraciłem siły patrząc na całe cierpienie Stojąc wprost nad jego łóżkiem, dając Im nadzieję W to, że lepiej będzie kiedy czułem się jak robot Kiedy trudem było wydusić tu choćby słowo Gdy czułem tą pustkę po niej Choć wiedziałem jedno; Że tak będzie lepiej dla nas...choć boli na pewno Każdej nocy mam ochotę Napisać jak bardzo ją kocham Ale wiem że to nie wróci Dobrze wiem że to nie wróci już.. Pozostały nam wspomnienia I stwardniały tusz... [Bridge] (Został tylko tusz...x8) Refren Czuje jak rozrywa mnie na pół... Blado zimne dłonie Przykrywają ból... (x4)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- VHØSTØK