Blizny

Lyrics
[Zwrotka 1: vostok] Mam bliznę na dłoni i parę pamiątek co trzymam je w sercu I modlę się tylko by kiedyś nie ujrzeć cię w przejściu [Refren] I nie chce widzieć cię Więc odejdź już z mych snów I nie chce widzieć cię Więc odejdź już z mych snów [Zwrotka 2: vostok] Czarno białe kopie świat to pierdolone żarty Krwawiło mi serce kiedy los mi w morde zakpił Chciałem być ponad tym, nie musieć nic czuć Zaszyte mam rany skarbie odłóż już ten nóż [Zwrotka 3: wszedzieZUBER] Ile chcesz jeszcze mnie ranić, schowaj te żale nie jestem pijany Drugi raz stąd nie ucieknę, możesz być pewna, mogę być pewien - zagramy? Czarne - czerwone - czarne - czerwone znowu kompromis więc stawiam na swoje Palę zielone i błądzę po mieście czarnym i późnym wieczorem I dreszcze biorą mnie straszne jak myślę co mogłem z tym zrobić lepszego I jeszcze może zostawmy na potem te plany bo chyba niczego Nie jestem pewien jak Ciebie i jak Ciebie nie pewien niczego Bo więcej czasu potrzeba mi żeby Cię poznać jak kogoś nowego [Refren] I nie chce widzieć cię Więc odejdź już z mych snów I nie chce widzieć cię Więc odejdź już z mych snów
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- VHØSTØK
- WszedzieZUBER