Daj chwilę

Lyrics
[Intro: Radoskór (Pęku)] V.E.T.O-mania (PSF, V.E.T.O.) Dla Wembleya (solo) Daj chwilę komuś [Zwrotka 1: Pęku] Mam coś dla tych, którzy są ze mną Nie schematy, nie strony ciemną, V emblematy CK moje pueblo, trochę aprobaty Nie otwarty na jedno, to wszystko Hiphopowe ognisko nie wygasa Coraz większa masa robi to, to co cieszy Nie odczuwam presji, nacisków W południo-wschodnim z prędkością pocisku Czas wyjść na scenę, na pierwszą turę Razem z Radoksórem Z AGRO Składem i palącym się skunem Mówię to co widzę, choć to nie obiektyw Nie mam tysiąca perspektyw Dość niewtemaconych krytyków i korekty [Refren: Pęku (Radokskór)] Wolę to robić i w tym się sposobić Więc daj chwilę (komu?) PSF-owi Wolę to robić i w tym się sposobić Więc daj chwilę (komu?) PSF-owi [Zwrotka 2: Pęku] Jeden powiedział, że liczą się tylko oni Nie chcę z nim rozmawiać, wolę raczej stronić Nigdy tak nie powiem Reggie tеż tak woli (tak!) Teraz jest ze mną i tu stoi Szary koloryt w twoim życiu, od zawszе Od pewnego momentu na bluntowym paśmie Właśnie, to nie jest takie straszne, jak mówią statystycy Nie chcę finału typu żul na ulicy Jak niektórzy moi rówieśnicy, nie chcę! To się dla mnie liczy Z jednej strony duże tak z drugiej przeciwnicy Niech każdy ma swe zdanie CK poezja to jak moje powołanie [Refren: Pęku (Radokskór)] Wolę to robić i w tym się sposobić Więc daj chwilę (komu?) PSF-owi Wolę to robić i w tym się sposobić Więc daj chwilę (komu?) PSF-owi [Zwrotka 3: Pęku] I co? I V.E.T.O Bez zastanowienia wchodzi w to, bo to już drugi rok Ta rodzina, szybka podjara u Kryma Tak to się zaczyna, alkoholowy finał Ostre gadki, nie będę przypominał Nie spod znaku zagadki i dżina Fantastycznego, PSF-ina Hip-hop do dużego znaczenia, to mój punkt widzenia AGRO punkt zahaczenia Choć stres tak duży, jak temperatura wrzenia Nie jestem z tych, co już widzą metę Liryka na co dzień, jak codzienną gazetę, V mete- -oryt, cały czas wbity w codzienności koloryt Dla tych, którzy mogą odbierać, przełamana bariera Turlanki Nobela, Turlanki Nobela, Turlanki Nobela [Refren: Pęku (Radokskór)] Wolę to robić i w tym się sposobić Więc daj chwilę (komu?) PSF-owi Wolę to robić i w tym się sposobić Więc daj chwilę (komu?) PSF-owi [Outro: Pęku] V.E.T.O. 98 Dla Wembleya
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Pęku