Osiedlowy monitoring

Album cover art for "Osiedlowy monitoring" by VBS

VBS - Rap, Polski Rap

Osiedlowy monitoring

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro, Babka] Halo, policja? Na miejscu ja jestem, zgłaszam- [VBS] Każda ośka ma swoją primadonnę Której spojrzenie podłe Zerka przez okno ciągle Jak byłeś małym chłopcem Kopiącym piłkę na ośce Zawsze znalazła problem I łapała za Nokię [Zwrotka 1] Jak w nocy cie napadli Skopany darłeś mordę To zadzwoniła że Nie zachowujesz ciszy nocnej, (he) Muzyka głośniej? Zapomnij o tym ziombel Cztery piętra nad tobą słyszy Gdzie kładziesz spodnie Kiedyś była na wojnie Walczące podziemie Kryptonim operacyjny: "Nokia 997" Potem chciała do Milicji Lecz aktywności natłok By spowodował że chyba Awansów by zabrakło! (jak to) Nie noszą mundurów To strażniczki osiedli! Można wiele tu powiedzieć Lecz nudno było by bez nich Grażynki, Bożenki, Tereski, Helenki Osiedle nie ma respektu jak nie ma konfidentki! [Break] Ej ziomek, ty, ktoś puka Ech, to znowu ona... [Refren] Osiedlowy monitoring Każdy blok ma chociaż jeden Co na pętli ciągle dzwoni pod 997! Osiedlowy monitoring Z okna widać tylko beret Nie dodzwonisz się bo dzwoni pod 997! [Zwrotka 2] Nie zna tego drewniak Ze strzeżonego osiedla Chociaż nigdy nie wiadomo W którym oknie siedzi menda Matrona komunizmu W głowie generał pewny W jego imieniu wszczyna Wśród osiedli stan wojenny Niektóre mają męża Bywają takie panie On przeklina dzień w którym Obrączkę włożył jej na palec Że chłop ma przekichane To najmniej powiedziane Od kiedy zagoniła go Pije dwa bloki dalej! U ziomka w bloku taka jest Przy niej twoja szefowa Niby śmiga tu do kościoła A puka jak Jehowa Mój ziomek przez nią uchodzi Za złego lokatora [Break] A tutaj, nie wiem Pozdrawiam Szymona [Refren] Osiedlowy monitoring Każdy blok ma chociaż jeden Co na pętli ciągle dzwoni pod 997! Osiedlowy monitoring Z okna widać tylko beret Nie dodzwonisz się bo dzwoni pod 997! [Outro, VBS] Osiedlowy monitoring... Każdy blok ma chociaż jeden... Co na pętli ciągle dzwoni pod 997... Osiedlowy monitoring... Z okna widać tylko beret... Nie dodzwonisz się bo dzwoni pod 997... [Babka] Zgłaszam-

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • VBS