Bosko [Bonus Track]
![Album cover art for "Bosko [Bonus Track]" by VBS](https://cdn.lyricsweb.com/cached-images/225e6b18442e2ab41e702c245cb54a6d.png)
Lyrics
Haha, dobra Nudzi mnie robienie rapu, ale umiem też to Hej młoda, jakiś banger zapuść to ci nawinę sztos Może to ty zostaniesz dzisiaj moją Molly Malone Ale na takie szkoda czasu, w moim porcie mam to Potykam się o własne nogi jak mój człowiek Adam F Tyle mi możecie zrobić co i zeszłoroczny śnieg Tyle mi możecie zbroić ile pół molly na łeb Nigdy nie obsrałem zbroi, nawet kiedy stało trzech My to chłopy z placu broni, mamy AK-47 I tyle palimy dżoi ile słoik waży, nie wiem My palimy stuffu bele, a wy geje samosieje Ty nie możesz nas dogonić, no bo, nie-e Mówią Vał to alkoholik i ma pojebany beret No bo pa, kto mi zabroni strzelać do nich jak makbewe Taki kat na koncie moim zara wpada pięć siódemek Tak nawinę se za rok, bo na razie mamy debet Robię manewr, go nazwałem łycha z colą Orange Shower i niech wszyscy się pierdolą Obiecałem wszystkim moim przyjaciołom Że się podetrzemy szmalem za to solo Czuję się bosko (bosko), robię trap Lubimy porto w mordę lać Gło-głowa do góry, mordo (mordo), olej świat Jeżeli ci nie dali nic, zabieraj sam Ja mówię musimy się bosko, robię trap Lubimy porto w mordę lać Gło-głowa do góry, mordo (mordo), olej świat Jeżeli ci nie dali nic, zabieraj sam Ja mówię-mówię-mówię Ja mówię, ja mówię Ja mówię, ja mówię Ja mówię, ja mówię Bosko Ja, uśmiech jak Gengar, dwa-zero-dwadzieścia Nikogo nie oszczędzaj, nikogo nie rozpieszcza Dzięki ci mordeczka, jak kupiłeś preorderka Jakbym go nie sprzedał, to pff, wyjebka Bo mam wartości większe niż ten jebany hajs Całe crew na chacie, to się nazywa trap Każdy dobry cwaniaczek, to to mój przybrany brat Każdy goni wojaczkę i na deserek ma aaa Pokolenie buntu bez powodu, bez uprawki Jebać profesorów co ci nie dadzą poprawki Jebać takich ziomów co ci żałowali trawki Politykę i łapiących chłopaków za siusiaczki Robię manerw, go nazwałem łycha z colą Orange Shower i niech wszyscy się pierdolą Obiecałem wszystkim moim przyjaciołom Że to będzie zbuntowane, jebać ZOMO Czuję się bosko (bosko), robię trap Lubimy porto w mordę lać Gło-głowa do góry, mordo (mordo), olej świat Jeżeli ci nie dali nic, zabieraj sam (sam, sam, sam, sam) Czuję się bosko (bosko), robię trap Lubimy porto w mordę lać Gło-głowa do góry, mordo (mordo), olej świat Jeżeli ci nie dali nic, zabieraj sam Ja mówię musimy się bosko, robię trap Lubimy porto w mordę lać Gło-głowa do góry, mordo (mordo), olej świat Jeżeli ci nie dali nic, zabieraj sam Ja mówię-mówię-mówię
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- VBS