NOWY ŚWIAT TO MÓJ NOWY PROBLEM

Album cover art for "NOWY ŚWIAT TO MÓJ NOWY PROBLEM" by Szymi Szyms

Szymi Szyms - Rap, Hip-Hop

NOWY ŚWIAT TO MÓJ NOWY PROBLEM

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren] Czekam aż znowu z ziomami sobie wyjdę na ośkę Pogadać o tym co u nas przy gibonie, exporcie Czekam na plakaty w twoim mieście, a na nich na moją mordę Na lotniczy bilet, muszę wylecieć gdziekolwiek Czekam na zwroty z urzędu, kluby pełne tłumu Nie przelewa mi się odkąd świat stanął na chuju Od siedzenia w miejscu mam kuku na muniu ciągle Nowy świat to mój nowy problem [Zwrotka 1] Idzie brzydkie lato, moje dni się dłużą Palę blanta na czczo i na sen, jak Guzior Dziwni ludzie patrzą, wiercą wzrokiem mnie Zwykły gość, swoim torem omijam trend Szybkie fury stoją pod moim domem Chodź, urwijmy się na moment, jebać to w którą stronę (jebać!) Dwa cztery na karku jak na dobę Do zrobienia jeszcze trochę mam I chociaż za dzieciaka z dworu przeganiał mnie tylko deszcz A potem to robił pies, to dzisiaj jakoś nie mam ochoty Mam ochotę się wyrwać i poodpierdalać głupoty Powiedzieć Ci w oczy jak bardzo lubię Twój dotyk [Bridge] Smolę packi piąty dzień, piszę to w 4.20 Kolejne dni nam się w jeden zleją Czekam na jakąś umowę o dzieło Zawijam torbę i zamawiam sobie Bolta pod peron [Refren] Czekam aż znowu z ziomami sobie wyjdę na ośkę Pogadać o tym co u nas przy gibonie, exporcie Czekam na plakaty w twoim mieście, a na nich na moją mordę Na lotniczy bilet, muszę wylecieć gdziekolwiek Czekam na zwroty z urzędu, kluby pełne tłumu Nie przelewa mi się odkąd świat stanął na chuju Od siedzenia w miejscu mam kuku na muniu ciągle Nowy świat to mój nowy problem [Zwrotka 2] Już nawet Lahey przestał się do mnie przypierdalać Nadal wściekłą muzę gram od rana I tak dawno już nie byłem ani smutny, ani wściekły Brakuje mi emocji, nie brakuje perspektyw W sumie jest jak miało być, mam co chciałem mieć Zaraz zawiśnie tu złoto, zbieram na nie bejc Ziomy wciąż do przodu z jednego domu w osiedle Witam w moim społeczeństwie Tam stoi ławka na której se smalę baty Przyszła propozycja trasy, to trzeba się za to napić Coś na te okazję mam w lodówce co wziąłem na raty Ja i chłopaki, chcemy się dobrze bawić tylko [Outro] Żyję chwilą, znaczenia nie ma dla mnie przyszłość Z każdą niewiadomą czuję się, jakbym mógł wszystko (Mogę wszystko) chciałbym budzić się gdzie indziej zawsze (Byle z Tobą) i nawet nie wiedzieć, gdzie dziś zasnę

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Szymi Szyms