Wspomnienie

Lyrics
[Refren: nejtvn] Ile mogę tobie tu powiedzieć? Ciągle cierpię, no bo nie ma obok cię Każdy dzień to dla mnie jak wspomnienie Jak wspomnienie, w którym nie ma ciebie [Hook: szpiegowsky] Na-na-na, ciągle cierpię ja Ciągle cierpię tak No bo nie ma ciebie tu No bo nie ma ciebie tu (u-u-u) (yeaeah) [Zwrotka: szpiegowsky] Tym wspomnieniem żyje moja bania Jak trzeba, no to umrę ja za brata (yeah, yeah) Zabiję te wszystkie kurwy, co zraniły za dzieciaka tu mnie raz (nie raz) Pokażę im jedyne drogi do wybrania bo zepsuły szpiеga tak (o jak?) Ciągle cierpię, bo na bani znów wspomnieniе o tym co robim nie raz (na, na) A to sylwester, a to na innej imprezie znów poczułem ja życia smak (ah) Ale chciałem wszystko zaprzepaścić Zniknąć, no i zabić kurwa mać (ayay) [Refren: nejtvn] Ile mogę tobie tu powiedzieć? Ciągle cierpię, no bo nie ma obok cię Każdy dzień to dla mnie jak wspomnienie Jak wspomnienie, w którym nie ma ciebie
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...