Wojna myśli

Album cover art for "Wojna myśli" by Szpiegowsky & Diament (NSL) & Szymi TBD

Szpiegowsky & Diament (NSL) & Szymi TBD - Rap

Wojna myśli

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Refren: szpiegowsky x2] Przeżyłem już tak dużo, nie przeżyję nigdy więcej Chciałem mieć te dzieci, chciałem mieć tę fajną pengę Chciałem tylko żyć, lecz przez rozwaloną psychę Nie ma na to wogle sił, w sobie toczę tylko wojnę [Zwrotka 1: szpiegowsky] W sobie toczę wojnę, mózg przeciwko sercu ej (ej) Depresyjne myśli, co mi jest ty ziomek weź (weź) Straciłem tyle ludzi, że aż serce mówi dość Zbyt bardzo mi pękło, za dużo było tych hoes Home sweet home, raz tak nawinąłem Jestem zwykłym kłamcą, ha, jestem tylko trollem Miał on w sumie rację, przez to źle mi jest w tej szkole Wyjaśniłem jego zdanie w kasetach, więc mnie polej Nie chodzi o alko, może kiedyś to zrozumiesz Zostawiłem dziurę w ścianie, tak mnie ty rozpamiętujesz Dziury mam na bani, dziury mam na sercu Skończyłem więc ja w rowie, niczym ojciec ileś lat tam temu Mam ja trzy rodziny, z czego w dwóch się dobrze czuję Nsl i trójca święta, może mnie ktoś uratuje? Boli ludzia dupa o to, że innym wychodzi Jak nie chcemy cię w rodzinie, to innym idziesz oblodzić? [Hook: szpiegowsky] Zostali najprawdziwsi, wy skończycie tam na dole Za gadanie za plecami, wbiję w plecy kosę W swoje a nie wasze, ej, byście mnie zapamiętali Tyle wam pomocy dałem, więc pogadam z robakami Nie chodzi o podziemie, bo połowa jest na górze Tak przynajmniej twierdzą, więc nie psujmy tam ich marzeń Hahahahah [Refren: szpiegowsky, Szymi TBD] Przeżyłem już tak dużo, nie przeżyję nigdy więcej Chciałem mieć te dzieci, chciałem mieć tę fajną pengę Chciałem tylko żyć, lecz przez rozwaloną psychę Nie ma na to wogle sił, w sobie toczę tylko wojnę Przeżyłem już tak dużo, nie przeżyję nigdy więcej Chciałem mieć te dzieci, chciałem mieć tę fajną pengę Chciałem tylko żyć, lecz przez rozwaloną psychę Nie ma na to wogle sił, w sobie toczę tylko wojnę (ejejejejo) [Zwrotka 2: Szymi TBD] Depresyjne stany, jebana agresja Chodzę najebany muzyką od dziecka Podpisuję różne pakty, kurwo diabeł to jest pestka Jebać monotonię, kurwo ja dla ciebie per pan To co było te dwa lata temu to jest dla mnie przeszłość Wyjebałem list no bo serce kurwa pękło Śledził mnie ten agent, kurwa poskładał na nowo Moje życie hit, kurwa wszystko kolorowo [Refren: szpiegowsky x2] Przeżyłem już tak dużo, nie przeżyję nigdy więcej Chciałem mieć te dzieci, chciałem mieć tę fajną pengę Chciałem tylko żyć, lecz przez rozwaloną psychę Nie ma na to wogle sił, w sobie toczę tylko wojnę [Zwrotka 3: Diament] Jest zajebiście No i wrzucam mixtape Tak kiedyś mówiłem Ale stany na umyśle Robią w głowię mętlik Myślałem że to przeminie A tak bardzo się myliłem Że aż robię sobie krzywdę Tym że mógłbym się lepiej starać By nie stracić wszystkich ludzi Którymi się tu otaczam Którzy zrobili mi syf Którzy w oczy mi się śmieją Nie nie To jest moja wojna myśli A jest ich za wiele Ye [Bridge: Diament] I nawijki nie ma końca Jedyne co moge stracić To że nigdy nie nawine I zniknęła moja zawiść Życie uczy mnie pokory I daje mi doświadczenie Żeby ogień mój zapłonął By pojawić się na scenie Żeby zrobić w końcu show Yo Żebyście krzycieli wow Ye yoł I ciągle walcze z myślami Więc pozdrawiam wszystkich ludzi Którzy są marionetkami [Refren: szpiegowsky x2] Przeżyłem już tak dużo, nie przeżyję nigdy więcej Chciałem mieć te dzieci, chciałem mieć tę fajną pengę Chciałem tylko żyć, lecz przez rozwaloną psychę Nie ma na to wogle sił, w sobie toczę tylko wojnę

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Szymi TBD
  • Szpiegowsky
  • Diament (NSL)