Wciąż

Lyrics
[Refren: Szpiegowsky] Wciąż myślę co to wogle jest za stan Wciąż myślę gdzie się podział stary ja Wciąż nie wiem czy to wogle ma ten sens Wciąż, wciąż, wciąż, wciąż, wciąż, eee [Zwrotka 1: Szpiegowsky] Powalone fazy no i powalone stany Znów te same wersy, no bo czuję się tak mały Nie chce tego znowu poczuć, nie chce juz tak wogle zyc Wciąż rozmyślam ziomuś, czy w ogóle mam w tym jakis chwyt W sumie sprawa ciężka, tak jak moje wszystkie schizy Gdyby nie ten fajny gosciu, nie zdalbym tam wogle z fizy Nie zdalbym tez z matmy, wiec zmienilem w koncu szkole Zmienic da sie te kierunki, sam już nie Jakie to jest kurwa ziomuś chore, joł Prosty rym, no i proste jеst to życie Każdy chce być w sumie na tym szczyciе [Refren: Szpiegowsky] Wciąż myślę co to wogle jest za stan Wciąż myślę gdzie się podział stary ja Wciąż nie wiem czy to wogle ma ten sens Wciąż, wciąż, wciąż, wciąż, wciąż, eee [Zwrotka 2: Achi] Na sercu zostały rany Czemu to tak boli, nazywałaś idealnym? Mówiłaś wyjątkowy, nazywałaś wspaniałym mnie Po prostu za bardzo kocham (kocham) Sorry inaczej nie potrafię Ja to upadła gwiazda, no i zmarnowany talent Już chyba tego nie naprawię, nie [Refren: Szpiegowsky] Wciąż myślę co to wogle jest za stan Wciąż myślę gdzie się podział stary ja Wciąż nie wiem czy to wogle ma ten sens Wciąż, wciąż, wciąż, wciąż, wciąż, eee [Zwrotka 3: Luma] *khy* Wciąż padają rozmyślenia i nie umiem już tak gadać Wszystko boli mnie od rana, ale w sumie wyjebane Tak jak ty od zawsze miałaś tu na mnie Mam myśli, że tu padnę - świat okropny Posługuje tylko fałszem i te mordy Które zostawiły mnie tu z fartem Wbijam w stare znajomości najfałszywsze ten palec, jo (tfu) [Outro: Luma] Chciałbym wolno odciąć się od myśli Żeby nie myśleć już tutaj o niczym Nie, nie
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Luma (PL)
- Achi (MASSLEVEL)
- Szpiegowsky