Tabletki [BONUS TRACK #4]

Album cover art for "Tabletki [BONUS TRACK #4]" by Szpiegowsky & PATUS

Szpiegowsky & PATUS - Rap

Tabletki [BONUS TRACK #4]

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Refren: PATUS, szpiegowsky] Ciągle myślę o problemach, mam już dość samego siebie Chciałbym spełnić swe marzenia, chciałbym poczuć się już lepiej Często się zamykam w sobie, na mym ciele znowu dreszcze Przechodzą niczym ulewa, tobię się znowu w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce Ciągle myślę o problemach, mam już dość samego siebie Chciałbym spełnić swe marzenia, chciałbym poczuć się już lepiej Często się zamykam w sobie, na mym ciеle znowu dreszcze Przеchodzą niczym ulewa, topię się znowu w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce (ej, szpieg, pozdro joł) Ej, topię się w tabletce [Zwrotka 1: szpiegowsky] Jestem ja debilem, a nie łykałem dragów Fucker, nie raper, jestem na trzeźwym haju (hoe) Bo przeżyłem tyle mordo, że aż sam się dziwie ile Pożeram ja wasze myśli, smakowicie właśnie, tak o Jak ci siada moje stilo to zostaniesz moim widzem Widzem a, a Widzę a, a Widzę to ja tamtych ludzi no i cisnę se z nich bekę Na rozwiązanie swych problemów to sięgają po tabletkę [Refren: PATUS, szpiegowsky] Ciągle myślę o problemach, mam już dość samego siebie Chciałbym spełnić swe marzenia, chciałbym poczuć się już lepiej Często się zamykam w sobie, na mym ciele znowu dreszcze Przechodzą niczym ulewa, tobię się znowu w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce Ciągle myślę o problemach, mam już dość samego siebie Chciałbym spełnić swe marzenia, chciałbym poczuć się już lepiej Często się zamykam w sobie, na mym ciele znowu dreszcze Przechodzą niczym ulewa, tobię się znowu w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce *ekh, ekh* Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce [Bridge: szpiegowsky] Topisz się w tabletce, by pokonać smutki swe Łykasz znów nową drażetkę i myślisz o wygranej Nie myśl, że ty myślisz bo ci mózg już strzepały te dragi Nie myśl, że pokonasz strach, ze czeka ciebie rak (i) [Zwrotka 3: szpiegowsky] Topisz się w tabletce, sorry trochę śmieszna sprawa (hoe) Siedzisz sam na klatce, do dealera dawaj temat (hoe) Sam też znam d3lera, zaczął rapik też nawijać (pow) Handluje to on wersami, więc już schowaj swój telefon Na zeszyt ty brałeś piwo, potem se gadałeś z psami Jesteś rozjebany (hoe) je-je-jesteś rozjebany (hoe) Wychodzisz na te podwórka, by znowu se brać tabletki Zjadasz ty makowca, konfiskują twoje bletki Jesteś rozjebany (pow) [Refren: PATUS] Ciągle myślę o problemach, mam już dość samego siebie Chciałbym spełnić swe marzenia, chciałbym poczuć się już lepiej Często się zamykam w sobie, na mym ciele znowu dreszcze Przechodzą niczym ulewa, tobię się znowu w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce Topię się w tabletce (ej, ej) Topię się w tabletce

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Szpiegowsky
  • PATUS