SAD? (SKIT) [REMIX] (BONUS TRACK #2)
![Album cover art for "SAD? (SKIT) [REMIX] (BONUS TRACK #2)" by Szpiegowsky & Lil PaY & Paxer](https://cdn.lyricsweb.com/cached-images/6fd0807908e50e5a669fe6b3034d98a7.png)
Lyrics
[Zwrotka 1: Pay] Zakrwawione firanki, duszę się (duszę się) W kłębku gniewu, który otacza mnie Zbuduj ze mną przyszłość, kształtowałaś rzeczywistość Teraz kiedy cię brakuje, nie wiem co się stanie ze mną Ty mi dajesz sens, bym codziennie się budził Łagodzisz ciągły stres, uczysz jak leczyć ludzi Bo dusza twa czyściutka, oczy, nosek, śliczna buzia Masz w sobie tyle piękna, że mógłbym wymieniać bez końca Chyba zakochałem się (zakochałem się) Gdy mnie przytulasz jest lepiej (jest lepiej) Bo wiesz, że chcę dla ciebie dobrze A w naszej relacji pragnę ujrzeć słowo progress [Refren: Szpiegowsky & Pay x2] Co gdy wszyscy zginą? Co gdy chcę te miłość? Co zrobić ze swą miną? To jest smutne imo [Zwrotka 2: Szpiegowsky] To jest smutne i to ja wiem Kiedy to wszystko to był tylko sen Straciłem to wszystko i to ja wiem Zakłamane to życie (ejjjej) [Zwrotka 3: PAXER] Przytłacza mnie to wszystko, dalej nienawidzę ludzi Wszystko wciąż tak blisko, ale trzeba się obudzić Nie chcę się trudzić, nad tym co było kiedyś Spełniam marzenia, żeby rozpierdolić pierwszy (jeee) Żeby rozpierdolić pierwszy (yeah)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Lil PaY
- Szpiegowsky