Poszarpane uczucia (słaby stan)

Album cover art for "Poszarpane uczucia (słaby stan)" by Szpiegowsky & Smolski

Szpiegowsky & Smolski - Rap

Poszarpane uczucia (słaby stan)

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Intro : SzpieG] Just hold me.... Moje stany dziś tracą wartość Moje ziomy znów idą w tango A ja siedzę sam z wódki szklanką Chyba tylko ja tracę światło [Refren : SzpieG & Mr.Pusz x2] Moje stany dziś tracą wartość Moje ziomy znów idą w tango A ja siedzę sam z wódki szklanką Chyba tylko ja tracę światło [Bridge : Smolski] Ile to razy ze złamanym sercem jarałem te szlugi Z kolejnym buchem kurwa miało lepieć być Coraz lepiej tylko czułem ten ból (i) Nocami dużo myślałem o życiu Jak to się stało, że tak rozjebaną mam psychę? Normalny dzieciak wylewa na papier swe żale i łży Bo nikt nie napisze (nikt nie napisze) [Zwrotka 2 : Smolski] Rozjebana psychika i łzy na polikach Blizny zostaną na zawsze, od tego się już nie wymigam Złamane serce, składam swe ręce... modlitwa Ciężar na barkach, dumna jеst matka Że jeszcze kurwa oddycham Słaby stan, gorszе dni Depra jak słaby film Kolorów brak Chciałbym jak człowiek znów normalnie żyć Słaby stan, te uczucia szarpane jak struny w pianinie Czuję się jak zabawka - pobawiłeś się to teraz wyjeb

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Smolski
  • Szpiegowsky