jak we śnie

Lyrics
[Refren x2] Chciałbym żyć jak we śnie W którym każdy koszmar znika gdzieś daleko, ej Szczyty nowe móc zdobywać, a nie walczyć znów co dzień Szczerze bardzo boję się, dlatego znowu myślę że Chciałbym żyć jak we śnie [ZWROTKA] Błądzę w snach jak Kruger, pisząc z wersów swych pamiętnik Każdy wers brudny od krwi, wszystkich tych potwornych chwil Z roku na rok jest coraz gorzej, w labiryncie życia błądzę Samotności w mroku, tego się najbardziej boję Krew jak magma zalewa od środka Kiedyś pewnie wybuchnie wulkan Wiem jak bardzo mnie niszczy wódka I tak po nią sięgam i z nią dna dosięgam Czemu każda substancja co miała wzmacniać tak na prawdę unicestwia? To ze samym sobą walka, chcę ją wygrać, jak więc działać? [Hook] Matka mówiła do celu po trupach, a sam się nim staję, a więc przepraszam Za dużo na barkach, wysiada bania Stare lata, to też na niej siada Ko-ko-kończę zwrotę tak jak szluga, a przecież je miałem rzucać (hahah) [Refren x2] Chciałbym żyć jak we śnie W którym każdy koszmar znika gdzieś daleko, ej Szczyty nowe móc zdobywać, a nie walczyć znów co dzień Szczerze bardzo boję się, dlatego znowu myślę że Chciałbym żyć jak we śnie [Outro] Chciałbym żyć jak we śnie W którym każdy koszmar znika gdzieś daleko, ej Szczyty nowe móc zdobywać, a nie walczyć znów co dzień Szczerze bardzo boję się, dlatego znowu myślę że Chciałbym żyć jak we śnie
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Szpiegowsky