Death Inside, 07.04.2004 (Intro)

Lyrics
[Intro] Intro, czyli jak zgubilem droge Trudna spowiedz nie pomoze Bo i tak bede na dole Rozmyslalem tyle nad tym co w sumie tutaj przechodze Czy me stany maja sens, jakie to popierdolone Zagubiony w srodku, potem juz tak zgnilem calkiem Kora z mego drzewa jest już tak obdarta falszem Kazdy nazywa rodzina kazdy swoj marny kolektyw Gdy po miechach sa rozstania, nagle kazdy jest tak zly Zjebalem tu tyle ludzi i przepraszam wszystkich za to Przelewalem wam swa dobroc, czy na pewno bylo warto? Ludzie robia glupie spiny, chca konczyc swoje kariery Gdyby dostali te 3 sеkundy, feacik z mata nagle pewny Tylko glupiе smiechy, glupie hieny, bo czyms sie roznimy? Tyle ludzi jest po przejsciach, oni dają blizny Nagle jeden lepszy, drugi gorszy, chore sytuacje Mowili bym rzucil rap i poszedl w narracje (hahahahha)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Szpiegowsky