Ciągle (REMIX) [BONUS TRACK #2]
![Album cover art for "Ciągle (REMIX) [BONUS TRACK #2]" by Szpiegowsky & Olivka](https://cdn.lyricsweb.com/cached-images/01c04e6b7ec46439542e0bbe7c6ea094.png)
Lyrics
[Intro: szpiegowsky] Ciągle chcę się poddać, ciągle myślę o mej mamie To czy ona wie, to co ja w środku przechodzę To czy ona wie, to co dla mnie jest tym domem Ciągle boję się, że już w ogóle nie zapłonę [Refren: szpiegowsky & olivka x2] Ciągle chcę się poddać, ciągle myślę o mej mamie To czy ona wie, to co ja w środku przechodzę To czy ona wie, to co dla mnie jest tym domem Ciągle boję się, że już w ogóle nie zapłonę [Zwrotka 1: szpiegowsky, szpiegowsky & olivka] Ciągle boje się życia, ciągle boję się śmerci Boję się też odrzucenia, wyrzucenia gdzieś na śmieci Na życiowej scenie sam, niczym john travolta Tańczę do swych pieśni, moja bania ciągle chora Zaganiany do nauki, poniżany w szkołach Poniżany w domu, no nie wiem czy podołam Kocham jednak mamę za to co zrobiła Że mnie na pastwę losu nie zostawiła [Refren: szpiegowsky & olivka, olivka] Ciągle chcę się poddać, ciągle myślę o mej mamie To czy ona wie, to co ja w środku przechodzę To czy ona wie, to co dla mnie jest tym domem Ciągle boję się, że już w ogóle nie zapłonę Ciągle chcę się poddać, ciągle myślę o mej mamie To czy ona wie, to co ja w środku przechodzę To czy ona wie, to co dla mnie jest tym domem Ciągle boję się, że już w ogóle nie zapłonę [Zwrotka 2: olivka] Ciągle w głowie strach mam, ciągle ta obawa Pytasz ciągle co tam u mnie, na podłodze leżę sama W życiu jakby mnie mniej, chcę pomocy - nie, nie Zimny dotyk, krwawe oczy, może się to kiedyś skończy? A jak nie, znajdę cię, razem w sumie jest nam lżej Muza jakoś na mnie wpływa, że od bólu mnie odrywa [Zwrotka 3: szpiegowsky, szpiegowsky & olivka] Miało wyjść to dead inside, jednak pomysł odrzuciłem Stwierdziłem, że żyć się da - jak bardzo się myliłem Pomylony ciągle ziom, czy to trudno skumać? Może poza trójcą świętą - dla nich każda rzecz rozumna [Hook: olivka] Ciągle chcę się poddać, ciągle myślę o mej mamie To czy ona wie, to co ja w środku przechodzę To czy ona wie, to co dla mnie jest tym domem Ciągle boję się, że już w ogóle nie zapłonę [Bridge: szpiegowsky & olivka] Mam tu doła, faza moja, we własnej bramce gola Znowu smutny vibe, a ja w swych ramionach [Refren: szpiegowsky & olivka x2] Ciągle chcę się poddać, ciągle myślę o mej mamie To czy ona wie, to co ja w środku przechodzę To czy ona wie, to co dla mnie jest tym domem Ciągle boję się, że już w ogóle nie zapłonę
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...