Boję się żyć

Album cover art for "Boję się żyć" by Szpiegowsky

Szpiegowsky - Rap

Boję się żyć

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Daj szczęście, daj więcej (ej-eyyey) Yo [Refren] Daj szczęście, daj więcej Może wreszcie będzie lepiej? Jak przeżyć w tych czasach? Bez znanego magika w oknach? Na szczęście mam ciebie Pomogę zawsze jak jesteś w potrzebie Jak gwiazdy na niebie W nocy żyjemy jak na imprezie [Zwrotka] Zagubiłem się w przestworzach i krzyczałem tak o pomoc Chciałbym móc zapomnieć o potworach, to z nimi co noc Wciąż randkuję i się biję, piękna miłość tak toksyczna Jak ja żyję - się zgubiłem, nie wiem co mnie tak tu trzyma Znów patrzę, fotografie, stare i zniszczone Już całkiem, nierozumne, przelewam to bourbonem Próbowałem zabić siebie, chciałem pozbyć się zjebanej cząstki Jeśli tym zmartwiłem ciebie, to przepraszam, nowych gości Wciąż zapraszam i rozmawiam z nimi w swojej bani Znów przepraszam, że mnie znasz, bo przeze mnie tylko tracisz Odcięty od świata, rodziny, znajomych Rozjebana bania, drwiny, stracony Miałem być - znów się powtarzam Boję się żyć, co na to mama? Boję się żyć, mam jebnąć znów xana? Idioci myślą, że poznali lekomana Kurwa, co na to mama? (nie wiem, nie wiem, nie wiem, nie wiem) Cisza - to ją słyszę najgłośniej Cisza - to ją kocham najmocniej Jak nie wiesz co powiedzieć to nic nie mów, prosta sprawa Jak tylko masz pocieszać to nic nie mów - puste słowa Takie jebać, bo to wcale nie pomaga Lubię skrywać to co czuję, bo to pomaga Trudno o szczerą przyjaźń w tych pojebanych czasach Pusto w domu, pełno w głowie, dalej nie wiem gdzie mój tata Gdzie ci ludzie i miłości ponad życie? Gdzie uczucie, zwykłe bani rycie Zostali najwierniejsi - nieliczni, a bardzo się cieszę Im pomogę i zabije, jeśli tylko zadrzesz ze szpiegiem Każdą ranę, którą zadasz moim przyjaciołom Ci wypomnę i poczujesz co to kurwa horror (ye) Jestem skromnym psychopatą Jestem tylko marną istotą Chcę wyleczyć każdą ranę, chujnie, skazę Zapomniałem się przedstawić - jestem bartek (hahahaha) [Refren] Daj szczęście, daj więcej Może wreszcie będzie lepiej? Jak przeżyć w tych czasach? Bez znanego magika w oknach? Na szczęście mam ciebie Pomogę zawsze jak jesteś w potrzebie Jak gwiazdy na niebie W nocy żyjemy jak na imprezie

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Credits Not Found