Autopsja

Lyrics
[Intro : Szpiegowsky, L.A., A.L., MC.Stus] Jakim jestem debilem, haha Ja nie mogę... Nie nagrało się Kozak masz nuty, jesteś zajebisty ziomuś I życzę powodzenia w dalszej działalności Jest pisane od serca, jest szczera i uczuciowa Uważam, że naprawdę niektóre są warte uwagi Szczególnie te ostatnie np. Lost Inside i Poszarpane uczucia... [Refren : Szpiegowsky x2] Znam to już z autopsji, wiem że nie zawiodę się (ej) Nie mam złych zamiarów, a więc proszę tylko cię (ej) Nie zaufam tobie, jeśli ty nie ufasz też Wiem co robię, idź, ja osłaniam cię [Zwrotka : MQSN] Proszę ciebie nie zostawiaj tylko mnie Chcę być z tobą razem na dnie Marzę żeby mieć te piękne chwile Ale pozwól mi żyć, pozwól mi żyć... Życie to jest jedna wielka walka Która mnie już powoli przytłacza Chcę być kiedyś u góry na tym szczycie Tylko nie wiem skąd wziąć tą siłę [Hook : MQSN] Chcę być na szczycie Ale skąd wziąć tą siłę? [Refren : Szpiegowsky x2] Znam to już z autopsji, wiem że nie zawiodę się Nie mam złych zamiarów, a więc proszę tylko cię Nie zaufam tobie, jeśli ty nie ufasz też Wiem co robię, idź, ja osłaniam cię [Outro : KSR, K.J, Arktizz] Są kozak, bo są emocjonalne Fajny głos i sztos nuty Myślę, że to co robisz jest spoko, bo W ten sposób możesz się rozwinąć Szukasz sobie hobby Wychodzi ci to coraz lepiej No i życzę ci żebyś się rozwijał dalej...
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- MQSN
- Szpiegowsky