Просто Съм Такъв (Prosto Sum Takuv)

Album cover art for "Просто Съм Такъв (Prosto Sum Takuv)" by Spens (BGR) & Bobo (BGR)

Spens (BGR) & Bobo (BGR) - Rap, Gangsta Rap

Просто Съм Такъв (Prosto Sum Takuv)

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Текст на песента "Просто съм такъв"] [Intro: Бобо] Свобода Свобода Свобода Ееехее! Свобода! [Куплет 1: SPENS] Свободата на словото е клетка без решетка Затова не ме питай, защо държа сметка Защо съм различен, докрай упорит А всъщност съм нагъл и открит А ти и на бандит да ми се правиш не можеш Фъфлиш ми цветно от слюнки ще се разложиш А мойта уста е пресъхнала познай що Защото пак се чувствам вдъхновяващо! [Припев: Бобо] Защото просто съм такъв Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв) Защото просто съм такъв Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв) [Куплет 2: SPENS] Защото съм такъв а ти кой си Не се комплексирай не съм Вазов, не бой се С к'во си увлечен да ме занимаваш Щом показваш пари, значи ставаш Tака ли? Едва ли! Ние сме тук, не разбра ли? И пълниме все повече големите зали С тези които ни тачат, шапки сваляме Всякакви вече грачат, и от павкане заваляме Но не го правя за да правят като мен А да мислят като мен, всеки ден за мен По този въпрос няма две становища Лъскав смешник ми пее за съкровища За това, че разполага със средствата на друг Парадира със тях а всъщност е дудук Шлякъв манекен, ще си мисли за мен И в мозъка му ще пулсира тоя, моя рефрен [Припев: Бобо] Защото просто съм такъв Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв) Защото просто съм такъв Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв) [Куплет 3: SPENS] Пръдни, отпусни се не се надувай поне за малко Защото си балък и ще се спукаш, жалко Нещата, които можеш да правиш са точно две: Да го лапаш добре, и да фъфлиш много добре А аз ще ти покажа колко съм лош И ще ходя да спя при твойта майка тази нощ Не се съмнявай - за тебе ще й пея А тя ще каже: "а ти на сина ми защо му викаш гея" Защото той не чувства, това което чувствам аз Защото е егоист, при него няма "за нас" Защото не ми харесва, това че сере И картина на лайното си ще продаде Защото във продукта му, всичко е пози И щото си измисля и краде в огромни дози Защото е страшен господин Дръв Но когато е във мензис отдолу му потича кръв [Припев: Бобо] Аз просто съм такъв Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв) Защото просто съм такъв Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв) Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв) Защото просто съм такъв Винаги обичам да съм пръв Защото просто съм такъв (Винаги пръв)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Spens (BGR)