Амфетък (Amfetak)

Lyrics
[Текст на песента "Амфетък"] [Въведение] C'mon, наркоманчета Чшш, чшш, чшш, чшш [Куплет 1] Във следващите редове не очаквай от мен да пея старите рими Щот' тревата я нямат за нищо напред за светлинни години Модерните хлапета в джоба дрънка пистолета А във ноздрата поредната амфета И бръщолеви - за шамари леви и десни Със следи от мляко по устата песни Свали му дрънкулките, сложи го сред тълпата С нищо не му е по-различна съдбата Зарибявката, богат и беден не подбира Но всеки петък вечер ще му гледаш сеира За кой било модерно, а дошло му прекомерно Леко на земята попреляла му главата (Верно ли бе?) Верно я, ти и к'во си мисли става В тази анархия, течна трева се продава Преди ги надушваха от километри, щот' лепило дишат А сега - вече не миришат Понеделник, вторник, сряда, четвъртък, амфетък Друга песен си слушал, друг е бил поета Той верно, че много, но само трева е пушил За това не си и, защото Спенс си слушал [Припев] Защот' сега лапат амфети А преди със дъх можеха да лепят тапети Наркоманите се ъпгрейднаха Време е за парти! Амфетък Защот' сега лапат амфети А преди със дъх можеха да лепят тапети Наркоманите се ъпгрейднаха Време е за парти! Амфетък [Куплет 2] Наркоманите с годините са все едно и същи Като му кажеш "Недей" като на баща ти се мръщи Но в крайна сметка за какво да мрази мене? Като той така или иначе хапчето ще си вземе С мене, без мене - той си е решил така Иска, не иска - ще счупи своята глава Единствения който може да го спре За съжаление, е самия той за съжаление В Господ вярвах [но от?] хилядната година Христос и Аллах за мен са голямата комбина Внимавайте, могат запалят света А на мен един джойн не ми дава да изпуша Ей пак тоя ли джойнт, аре бе хора Дайте му пропуск, подкупете прокурора Толкова ли не може да си пуши, той не продава Само с положителни неща се занимава Абе вие луди ли сте бе!?, прокурора отсече С тоя джойнт става прекалено вече Прекалено лично едно или две - кое, аз го попитах И мостра свита предоставих да ми пробва шита Натурален господине, с наркотиците се боря Искам неколко coffee shop-а да си отворя Земята значе че човека няма меря, за това тревата е естествената бариера [Припев] Но сега лапат амфети А преди със дъх можеха да лепят тапети Наркоманите се ъпгрейднаха Време е за парти! Амфетък Защот' сега лапат амфети А преди със дъх можеха да лепят тапети Наркоманите се ъпгрейднаха Време е за парти! Амфетък
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Spens (BGR)