Ne eressz el

Lyrics
Hogyha nem vagyok bátor, csak hősködnék És fenyegetőzök, hogy elmennék Mikor nehéz velem, nehéz, nehéz Ne eressz el! Ha a szakadék szélén táncolnék És úgy csinálok, mintha ugornék Te csak szoríts, szoríts, szoríts, szoríts Ne eressz el! Ne eressz el! Mikor falakat húzok magam köré Mikor árkokat ások kettőnk közé Mikor nehéz velem, nehéz nekünk Ne eressz el! Mikor ördög vagyok, és rossz vagyok Mikor angyal vagyok, és még rosszabb vagyok Szoríts nagyon, szoríts, szoríts Ne eressz el! Ne eressz el! Mikor dilis vagyok, mikor rosszalkodok Mikor bolond vagyok, mikor konok vagyok Menekülnél, menekülnél Ne eressz el! Mikor nyűgös vagyok, és pimaszkodok És tíz körömmel csak kapaszkodok Szoríts nagyon, szoríts, szoríts Ne eressz el! Ne eressz el! Mikor falakat húzok magam köré Mikor árkokat ások kettőnk közé Mikor nehéz velem, nehéz nekünk Ne eressz el! Mikor nem vagyok bátor, csak hősködnék S a végzetem felé rohannék Te csak szoríts, szoríts, szoríts, szoríts Ne eressz el! Ne eressz el! Itt kucorgok a tenyeredben Itt gubbasztok a két kezedben Ne eressz el!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...